"Druga szansa" odcinek 2. sezon 5. Monika po gwałcie szuka pomocy u Oli! Pójdzie na policję? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Monika obudziła się w podartej sukience w pokoju hotelowym. Wie, że ktoś zrobił jej krzywdę, ale kto? Dlaczego? Sprawdź, co wydarzy się w 2. odcinku 5. sezonu serialu "Druga szansa"!

Multimedia

"Druga szansa" odcinek 2. sezon 5. w poniedziałek, 12.03.2018, o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Monika (Małgorzata Kożuchowska) chciała przekonać do siebie nowych współpracowników. Liczyła na to, że impreza z okazji 10-lecia powstania wydawnictwa okaże się przełomem w trudnych relacjach z zespołem. Niestety ta noc okazała się dla Moniki tragiczna.

Skład redakcji Moniki Boreckiej. Z kim będzie współpracować? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2. odcinku 5. sezonu serialu "Druga szansa" Piotr (Michał Żurawski) rozpaczliwie poszukuje Moniki w Sali bankietowej podczas imprezy firmowej jej wydawnictwa, niestety jej telefon nie odpowiada, a goście imprezy nie są w stanie mu pomóc w odnalezieniu Boreckiej.

Monika budzi się po tej dramatycznej nocy w pokoju hotelowym. Oszołomiona i zraniona szuka schronienia w bezpiecznym miejscu. Zwraca się o pomoc do swojej najbliższej przyjaciółki Oli (Monika Mariotti). Mówi jej przerażającą prawdę o wydarzeniach minionej nocy. Czy Oli uda się uspokoić Monikę? Czy Monika odnajdzie w sobie siłę i odwagę by pójść na policję?

SPRAWDŹ! Nowe odcinki serialu Druga Szansa wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Małgorzata Kożuchowska o przemocy wobec kobiet. Podpisuje się pod akcją #metoo? [WIDEO]Zobacz więcej

Tymczasem, Ksawery (Maciej Musiałowki) i Justyna (Magdalena Berus) szykują się do wyjazdu do Stanów Zjednoczonych, wspólnie mają dołączyć do koncertujących tam rodziców Justyny. Ksawery stara się pogodzić z faktem, że czeka go kariera muzyka a nie upragnione studia medyczne. W ostatniej chwili Ksawery otrzymuje zaskakującą wiadomość, która może zmienić jego plany. Jaką podejmie decyzję? Wybierze miłość czy swoje marzenia?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×