"Druga szansa" odcinek 5. Monika wyprowadza się od Lidki! Gdzie będzie mieszkac? [ZDJĘCIA]

Przed Moniką w serialu "Druga szansa" kolejne wyzwania. Kobieta w końcu wyprowadza się od siostry. Gdzie teraz zamieszka? Czy wyjdzie na prostą? Zobacz, co wydarzy się 5. odcinku "Drugiej szansy"!

Multimedia

"DRUGA SZANSA" ODCINEK 5. W PONIEDZIAŁEK, 14.03.2016 O GODZ. 21:30 W TVN!

Trudny czas dla Moniki (Małgorzata Kożuchowska) nie kończy się. Kobieta powoli znajduje światełko w tunelu, ale teraz czeka ją kolejna przeprowadzka i nowe wyzwania zawodowe.

W 5. odcinku "Drugiej szansy" Borecka wyprowadza się z mieszkania Lidki (Maja OStaszewska), która także zaczyna mieć zawirowania w swoim ułożonym dotąd życiu. Monika decyduje się też założyć nową agencję. Pomaga jej w tym Ola (Monika Mariotti), a siedziba agencji będzie znajdować się w nowym mieszkaniu Boreckiej. Wszystko jednak przed nimi, bo lokum nie wygląda jeszcze tak, jak przystało na siedzibę porządnej firmy zajmującej się showbiznesem. Trudne początki jednak nie zniechęcają Moniki.

Borecka chce namówić Justynę (Magdalena Berus) do profesjonalnego śpiewania, oferuje jej, że zostanie jej agentką i będzie wspierać jej karierę. Dziewczyna odrzuca jednak propozycję, bo chceskupić na pomocy matce w waolce z chorobą alkoholową. Tymczasem Jakub Zeit (Rafał Królikowski) śledzi Olę, którą podejrzewa o nielojalność wobec ZEIT Studio. Zarzuca też Monice, że podkrada mu pracowników i nastawia Igora (Paweł Domagała) przeciwko niemu.

A co z Marcinem (Bartłomiej Świderski)? Przystojny lekarz zaczyna zauważać, że Monika go unika i nie rozumie jej zachowania. Jest rozczarowany, gdyż sądził, że między nimi nawiązała się nić porozumienia... Postanawia skonfrontować się z nową znajomą. Czy wyjaśnią sobie nieporozumienia?

CZYTAJ TAKŻE:

CZY BĘDZIE DRUGI SEZON SERIALU "DRUGA SZANSA"?
"DRUGA SZANSA". BOVSKA ZDRADZA, JAK POWSTAŁ UTWÓR PROMUJĄCY SERIAL [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×