"Druga szansa" odcinek 8. sezon 3. Kolejne włamanie do domu Moniki! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Prześladowca Moniki staje się coraz bardziej natarczywy. Kolejny raz włamuje się do jej mieszkania. Czy policja złapie w końcu stalkera Boreckiej?

Multimedia

"Druga szansa" odcinek 8. sezon 3. - TVN, poniedziałek, 3 kwietnia 2017, godz. 21:30

Od jakiegoś czasu ktoś prześladuje Monikę (Małgorzata Kożuchowska). Kobieta dostaje dziwne telefony, ktoś pomalował jej drzwi, a ostatnio nawet wszedł do jej mieszkania w nocy! Rano Monika ma poczucie niepokoju i zaczyna podejrzewać, że ktoś w nocy był w jej mieszkaniu. Mimo wszystko ma nadzieję, że to mylne wrażenie przez przemęczenie. To niestety nie jest koniec jej koszmaru...

Boreckiej wciąż wydaje jej się, że ktoś za nią chodzi, obserwuje i śledzi każdy jej krok. Kiedy po spotkaniu służbowym na mieście Monika wraca do samochodu stojącego na parkingu podziemnym, tam czeka na nią tajemniczy mężczyzna - kim jest i czego chce od Boreckiej?

To Adam prześladuje Monikę?! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po powrocie, Monika orientuje się, że ktoś znów był w jej mieszkaniu i natychmiast wzywa policję. Od tej pory Borecka już nie może czuć się bezpieczna. Kto prześladuje Monikę? Do czego jeszcze jest zdolny stalker Boreckiej?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×