"Druga szansa". Pierwsze zdjęcia z planu serialu [ZDJĘCIA]

Już wiosną 2016 roku na antenie stacji TVN zadebiutuje nowy serial obyczajowy „Druga szansa”. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu. Jak podoba się wam Małgorzata Kożuchowska w roli agentki gwiazd - Moniki Boreckiej?

Multimedia

Trwają zdjęcia do nowego serialu obyczajowego TVN „Druga szansa”. W pierwszym odcinku widzowie poznają Monikę Borecką (Małgorzata Kożuchowska) – kobietę sukcesu, rozchwytywaną agentkę gwiazd, żyjącą w blasku fleszy i reflektorów. Wiedzie perfekcyjne życie: ma doskonałą pracę, pieniądze i atrakcyjnego mężczyznę u swojego boku. Ale los potrafi płatać figle… Perfidna intryga powoduje, że główna bohaterka w jednej chwili traci wszystko. Odrzucona przez show-biznes i zdradzona przez najbliższych przyjaciół musi poukładać swój świat od nowa. Czy Monice uda się odbudować pozycję w branży? Czy wykorzysta drugą szansę, którą da jej los? Czy odzyska spokój, wiarę w ludzi i… znajdzie prawdziwą miłość?

„Druga szansa” to nie tylko opowieść o show-biznesie. To także historia o tym, jak bardzo życie potrafi nas zaskoczyć. Aby podnieść się po ciosie i przekuć dotkliwą porażkę w sukces, trzeba znaleźć w sobie odwagę i siłę, zmobilizować się do działania. Dla naszej głównej bohaterki będzie to ogromne wyzwanie – mówi producent serialu, Dorota Kośmicka-Gacke. To serial o każdym z nas. Bo nikt nie ma gwarancji, że wszystko, co ma, jest mu dane na zawsze – podkreśla.

W głównej roli zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską wraz z plejadą polskich gwiazd: Mają Ostaszewską, Bartłomiejem Świderskim, Rafałem Królikowskim, Cezarym Kosińskim, Wojciechem Mecwaldowskim oraz Magdaleną Boczarską. W pozostałych rolach widzowie zobaczą: Tamarę Arciuch, Monikę Mariotti, Pawła Domagałę, Katarzynę Herman, Małgorzatę Niemirską, Kazimierza Kaczora i Jacka Braciaka.
CZYTAJ TAKŻE: MAŁGORZATA ZAJĄCZKOWSKA W OBSADZIE SERIALU "DRUGA SZANSA". KOGO ZAGRA?

„Druga szansa”

To pierwsza wspólna produkcja stacji TVN i ATM Grupy. Głównym producentem serialu jest Dorota Kośmicka-Gacke, znana z takich hitów jak: „Kasia i Tomek”, „Niania”, „Londyńczycy”, „Rodzinka.pl”. Ze strony TVN za produkcję „Drugiej szansy” odpowiada Adrianna Przetacka („Ugotowani”) oraz Marta Grela-Gorostiza, szef zespołu produkcji fabularnych. Reżyserem serialu jest Michał Gazda („Odwróceni”, „Usta Usta”, „Wataha”).

CZYTAJ TAKŻE:

"DRUGA SZANSA". WSZYSTKO O NOWYM SERIALU TVN!
RAFAŁ KRÓLIKOWSKI I BARTEK ŚWIDERSKI O SWOICH BOHATERACH W SERIALU "DRUGA SZANSA" [WIDEO]
MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA O NOWYM SERIALU "DRUGA SZANSA" [WIDEO]

Fabuła produkcji oparta jest na autorskim scenariuszu, który powstaje pod kierunkiem Katarzyny Śliwińskiej-Kłosowicz. Zdjęcia realizuje Tomasz Dobrowolski, montaż Piotr Kmiecik. Za kostiumy odpowiada Dorota Williams, a za scenografię Agata Stróżyńska. Od strony muzycznej nad serialem czuwa kompozytor Łukasz Targosz. Emisja serialu już wiosną 2016.

Komentarze

Skomentuj
 • ak (gość)

  i to ma niby być lepsze od 'aż po sufit'? Szczerze mówiąc nie sądzę..

  19.12.2015 01:47
 • aw (gość)

  Też wolę "az po sufit" , jedyny normalny serial

  05.12.2015 23:09
 • gość (gość)

  Ja wolę aby zrobili 2 sezon aż po sufit

  03.12.2015 21:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×