"Druga szansa" sezon 4. odcinek 3. Borecka w samym środku skandalu! Wyjdzie z tego z twarzą? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 3. odcinku serialu "Druga szansa" Monika spróbuje uratować reputację Piotra. Z kolei Ksawery rozpocznie staż w szpitalu, w którym pracował jego ojciec. Co jeszcze wydarzy się w 3. odcinku 4. sezonu "Drugiej szansy"? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"DRUGA SZANSA" ODCINEK 3. SEZON 4. W PONIEDZIAŁEK, 25 WRZEŚNIA, O GODZ. 21:30 W TVN

Znajomość z Piotrem (Michał Żurawski) odbija się na reputacji Moniki. Agentka gwiazd, która sporo w swoim życiu przeszła i doświadczyła już medialnej nagonki postanawia przeprowadzić prywatne śledztwo i zweryfikować informacje podawane na temat Marczaka. Czy Piotr naprawdę jest oszustem?

Piotr jest oszustem? Wykorzysta Borecką? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Aby to sprawdzić Borecka prosi Borysa, by ten dokładnie sprawdził przeszłość Piotra. To czego dowie jeszcze bardziej zaniepokoi Borecką, bo postawi pod znakiem zapytania również przyszłość Bazy i dzieciaków, który znalazły tam spokojną przystań…

W 3. odcinku 4. sezonu "Drugiej szansy" Ksawery rozpocznie swój staż w szpitalu, w którym pracował jego zmarły rok temu ojciec. Muzyk marzy, by asystować Arturowi w codziennej pracy chirurga, ale ku swojemu zdziwieniu już od pierwszego dnia zostanie asystentem Pani Jadzi czyli…salowym.

Co zrobi młody Kryński? Czy porzuci staż w szpitalu?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×