"Druga szansa". Wzruszona Małgorzata Kożuchowska wspomina pracę na planie: Monika rodziła w tym samym szpitalu, co ja [WIDEO+ZDJĘCIA]

Piąty sezon serialu "Druga szansa" dobiegł końca. Na planie specjalnego odcinka mieliśmy okazję porozmawiać z odtwórczynią głównej roli - Małgorzatą Kożuchowską. Aktorka w rozmowie z nami ze wzruszeniem wspominała pracę na planie. Co zapamiętała najlepiej?

Multimedia

"Druga szansa" dobiegła końca. Za nami pięć sezonów serialu opowiadającego o burzliwym życiu agentki gwiazd Moniki Boreckiej. Oprócz finałowego odcinka w telewizji, twórcy serialu przygotowali dla fanów „Drugiej szansy” coś szczególnego – odcinek, który okazał się czymś zupełnie innym niż dotychczasowe epizody produkcji. Premiera utrzymanego w konwencji komedii romantycznej epilogu odbyła się 20 maja, tylko w serwisie player.pl.

Triumf miłości i śpiewająca Małgorzata Kożuchowska - byliśmy na ślubie Moniki i Piotra! [RELACJA Z PLANU]Zobacz więcej

To własnie na planie specjalnego odcinka mieliśmy okazję porozmawiać z Małgorzatą Kożuchowską o serialu "Druga szansa". Aktorka w rozmowie z nami podsumowała trzy lata pracy - ze wzruszeniem opowiadała o ulubionych wątkach i kulisach serialu. -Zawsze początki są najtrudniejsze, kiedy serial jest jeszcze niesformatowany. Trudnym dla mnie momentem było odejście Bartka Świderskiego - przyznała aktorka.

SPRAWDŹ! Odcinki serialu Druga Szansa w ofercie player+

Co jeszcze zdradziła w rozmowie z nami Małgorzata Kożuchowska? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×