"Druga twarz". Martyna Kubacka - uczestniczka programu TTV - nie żyje. Miała 21 lat

Martyna Kubacka nie żyje. Uczestniczka programu TTV "Druga twarz" miała 21 lat. O jej śmierci poinformowano na jej profilu w mediach społecznościowych.

Multimedia

Uczestniczka programu TTV nie żyje

W mediach społecznościowych pojawiła się smutna informacja na temat uczestniczki programu TTV "Druga twarz". Martyna Kubacka nie żyje. Przyczyna śmierci nie została podana. W komentarzach pod zamieszczonym postem wspomniano, że 21-latka zmarła z powodu zapaści serca.

Martyna Kubacka pasjonowała się makijażem. Nosiła kolorowe włosy, malowała się tak, aby przypominać elfy lub postaci z filmów fantasy. Pojawiła się w programie "Druga twarz", żeby zmienić swój wizerunek, który nie podobał się jej babci. Po metamorfozie nie do końca była zadowolona. Stwierdziła, że specjaliści programu TTV zrobili jej ładną fryzurę, ale makijaż i ubranie nie przypadły jej do gustu.

Jarosław z programu TTV nie żyje! Mężczyzna popełnił samobójstwo?Zobacz więcej

Przypomnijmy, że to kolejna w ostatnim czasie wiadomość o śmierci osoby, która brała udział w jednym z programów emitowanych przez TTV. Niedawno Rinke Rooyens pożegnał bohatera swojego programu "Rinke. Za zamkniętymi drzwiami", a w tragicznych okolicznościach zginął 40-letni uczestnik formatu ''Dżentelmeni i wieśniacy''.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gosia (gość)

    Wiem jak to jest ggy umiera mlody człowiek. Ja tez stracilam siostre w tym wieku. To jest bardzo okropny bol w sercu. I nie do konca tak jest ze czas goi rany minelo 10 lat dlugich 10 lat a bol jest taki jak na samym poczatku..

    06.07.2020 20:45
  • Magda (gość)

    Na pewno wielka tragedia kiedy umiera człowiek, zwłaszcza młody. Bez względu na przyczynę zgonu.

    06.07.2020 19:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×