"Druga twarz". Renata Kaczoruk pomaga uwierzyć w siebie. Czy sama ma kompleksy?

Renata Kaczoruk pomoże bohaterce programu "Druga twarz" uwierzyć w siebie. Modelka opowiedziała też, czy sama ma kompleksy. Zobacz fragment odcinka!

Multimedia

"Druga twarz" w niedziele o godz. 22:00 w TTV! - sprawdź program tv

"Druga twarz" to program, w którym nie jest trudno o momenty wzruszenia. Uczestnicy, którzy pragną metamorfozy, na co dzień borykają się z kompleksami, brakiem akceptacji siebie oraz złymi spojrzeniami skierowanymi w ich stronę na ulicy. Na szczęście misją prowadzących, którą skutecznie realizują jest odkrycie i pokazanie piękna, które drzemie w każdym człowieku.

Agnieszka Kotońska przejdzie metamorfozę w "Drugiej twarzy"! Kiedy emisja?Zobacz więcej

W jednym z ostatnich odcinków tej serii, widzowie poznają Dagmarę, młodą dziewczynę, która jak się wydaje na pierwszy rzut oka, jest całkowicie pozbawiona poczucia własnej wartości. Jej niechęć do siebie doprowadziła ją do anoreksji, z którą dopiero niedawno sobie poradziła. Przypadek Dagmary był na tyle poważny, że prowadząca program, Karolina Gilon poprosiła o wsparcie Renatę Kaczoruk. Czy modelce uda się przekonać młodą dziewczynę o swojej wyjątkowości?

Podczas szczerej rozmowy modelka przyznała się w programie, że nie ma ideału oraz, że sama widzi swoje niedoskonałości –"Za małe piersi, za duże stopy, dziwne kolana, jestem krzywa, za wysoka..." – dodała. Jaką metamorfozę przygotowali dla młodej i nieśmiałej dziewczyny specjaliści od wizerunku - Łukasz Urbański, Malwina Wędzikowska oraz Marcin Tyszka? Niezwykła historia Dagmary oraz występ gościnny Renaty Kaczoruk widzowie będą mogli obejrzeć już 2 czerwca o godz. 22:00 na antenie TTV.

Renata Kaczoruk pokazuje pupę na okładce i mówi, czym dla niej jest feminizm!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×