"Druga twarz" sezon 3. Transpłciowa bohaterka i 60-letnia fanka czarów nowym wyzwaniem dla ekspertów programu!

Karolina Gilon, Malwina Wędzikowska, Marcin Tyszka i Łukasz Urbański powracają w 3. sezonie "Drugiej twarzy"! Kto pojawi się w nowych odcinkach? Zobacz zapowiedź!

Multimedia

"Druga twarz" sezon 3. w niedziele o godz. 22:00 w TTV! - sprawdź program tv

Eksperci jeszcze nigdy nie stanęli przed takimi wyzwaniami. W pocie czoła dokonają kolejnych spektakularnych metamorfoz. Dotkną tematów tabu i zmierzą się ze stereotypami. Wyjmą setki kolczyków i zetną kilometry włosów, a wszystko po to, żeby dać bohaterom coś bezcennego - szansę na zaakceptowanie siebie.

Malwina Wędzikowska na sali operacyjnej i seks w skarpetkach! [FRAGMENTY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Do studia "Drugiej twarzy" zapuka Zuzanna, która jeszcze do niedawna była mężczyzną. Poznacie też 60-letnią fankę czarów i kultury gotyckiej oraz byłego więźnia, który dopiero co zakończył odsiadkę. Zobaczycie, jak miłość do idola może zrujnować szansę na udaną randkę i usłyszycie, jakim cudem figura modelki może odstraszać mężczyzn. Eksperci pomogą też fance Woodstocku, która niedługo wychodzi za kibica piłki nożnej i licealiście, któremu grozi wydalenie ze szkoły.

Z powodu swojego wyglądu zmagają się z brakiem akceptacji, wykluczeniem i mają już dość życia w cieniu swoich kompleksów. Do ekspertów programu przychodzą po pomoc, ale czy wszyscy będą gotowi, żeby porzucić stare przyzwyczajenia? Czasami prawdziwa zmiana wymaga poruszenia problemów, o których bohaterowie woleliby zapomnieć.

Sprowokowana Malwina Wędzikowska zmywa makijaż! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×