Drugi odcinek "2XL": Czy związek to kompromis, a ciąża wymaga negocjacji?

Sprawdź, co się wydarzy w drugim odcinku serialu "2XL", który będzie wyemitowany w czwartek 12 września o godz. 22:00 w Polsacie.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: NOWY SERIAL "2XL". POZNAJ PRZYSTOJNYCH MĘŻCZYZN SERIALU EDYTA JUNGOWSKA W "2XL" - ROLA GRUBASKI JEJ NIE PRZESZKADZA

Laura (Edyta Jungowska) postawiła męża przed wyborem - albo dziecko, albo… koniec związku i spakowała mu walizki. Ola (Natalia Klimas) próbuje przemówić do rozsądku i swojej starszej siostrze i Karolowi (Przemysław Sadowski) - nie wyobraża sobie, że w rodzinie miałoby dojść do rozwodu. Tłumaczy Laurze, że powinna przeprosić Karola, za postawienie sprawy na ostrzu noża.

  • Każda kobieta ma sto powodów dziennie, żeby wyrzucić swojego faceta za drzwi.Dlaczego tego nie robią?

Według Oli - związek to kompromis, a ciąża wymaga negocjacji. Czy Laura weźmie sobie do serca dobre rady młodszej siostry? Ola nie odpuszcza też Karolowi.

CZYTAJ TAKŻE: EDYTA JUNGOWSKA PRZYTYŁA DO ROLI "2XL" - NOWY SERIAL POLSATU Z ELŻBIETĄ ROMANOWSKĄ I EDYTĄ JUNGOWSKĄ

  • Nie pytam, czy podoba ci się jej rozmiar. Pytam, czy chcesz zostać w tej rodzinie?

Karol nie myśli o rozstaniu, bo to mogłoby wiązać się z pogorszeniem warunków bytowych. Będzie kompromis, czy hotel i adwokat? Czy Laura zawalczy o siebie i swoje szczęście?

Odpowiedzi znajdziecie w 2. odcinku "2XL", który zostanie wyemitowany na antenie Polsatu 12 września o godzinie 22.00. Zapraszamy do oglądania!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×