DRUGI sezon "House of Cards" tylko w nc+

Już 21 lutego, zaledwie tydzień po amerykańskiej premierze, platforma nc+ udostępni abonentom drugi sezon serialu "House of Cards".

Multimedia

Nowe odcinki będzie można obejrzeć w serwisie SERIALE+, jednej z kolekcji VOD platformy nc+.

Pierwszy sezon "House of Cards" był dostępny w kolekcji SERIALE+ od lipca 2013 a następnie, w październiku 2013 był emitowany na antenie autorskiego kanału filmowego nc+, ale kino+. Serial przyciągnął przed ekrany łącznie 1,6 mln osób, wywołując żywiołowe dyskusje na forach i profilach społecznościowych platformy. W marcu ale kino+ planuje powtórkę całej pierwszej serii.

CZYTAJ TAKŻE: DRUGI SEZON "HOUSE OF CARDS". KIEDY PREMIERA? "HOUSE OF CARDS" W ALE KINO+ OD 19 PAŹDZIERNIKA

"House of Cards" to jeden z najlepszych politycznych seriali wszech czasów. Głównym bohaterem jest bezwzględny i charyzmatyczny kongresmen Frank Underwood, który w wyścigu o władzę nie cofa się przed niczym. W zrealizowaniu planu obalenia prezydenta Stanów Zjednoczonych pomaga mu żona Claire, szefowa ogromnej fundacji charytatywnej. W rolach małżonków, którzy zrobią wszystko, by stać się najbardziej wpływową parą w amerykańskiej polityce, wystąpili nominowany do Emmy i Złotego Globu Kevin Spacey oraz nagrodzona w tym roku Złotym Globem Robin Wright.

Pierwsza seria kończy się w momencie, gdy marzenia Underwoodów się spełniają - Frank dostaje nominację na stanowisko wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych. Nie wie jeszcze, że na trop jego manipulacji i zbrodni wpadła jego była kochanka, dziennikarka Zoe Barnes (Kate Mara).

Akcja drugiego sezonu jest osadzona wokół rozgrywek Franka z dziennikarzami śledczymi i politycznymi oponentami. Stanowisko wiceprezydenta USA da bowiem Underwoodom upragnioną władzę, ale również sprowadzi na nich potężnych wrogów. Jednym z nich będzie Raymond Tusk, który w zamian za poparcie kandydatury Franka na urząd wiceprezydenta, powróci z żądaniami politycznych przysług. Z czasem stanie się bardzo niewygodny. Na horyzoncie pojawią się także Adam, kochanek Claire, oraz Remy Danton - lobbysta, którego łączą z Claire nie do końca czyste interesy. Aby przetrwać, Frank wcieli w życie dewizę: "Polujesz lub zapolują na ciebie". Odczują to zwłaszcza dziennikarze, którzy będą pracować nad udowodnieniem tezy, że samobójstwo kongresmena Petera Russo było sprytnie zaplanowanym morderstwem. Gra będzie się toczyć o najwyższą stawkę, a Frank nie dopuści do tego, by jego imperium rozsypało się niczym domek z kart.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×