DRUGI sezon "Na krawędzi" PRZEDPREMIEROWO w Ipli

Drugi sezon serialu "Na krawędzi" będzie można oglądać w Internecie jeszcze przed premierą telewizyjną.

Multimedia

Telewizja POLSAT oraz telewizja internetowa IPLA podjęły decyzję o pierwszej w naszym kraju premierze wysokobudżetowego serialu produkcji polskiej w całości wyłącznie w sieci. Abonenci sieci Plus i Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy IPLI otrzymują wyjątkową możliwość obejrzenia w Internecie 2. sezonu serialu kryminalnego „Na krawędzi” na dwa miesiące przed premierą telewizyjną! Pierwszy odcinek nowej serii zostanie opublikowany w IPLI już 1 lipca, kolejne będą udostępniane co tydzień. Emisja nowego sezonu serialu na kanale głównym Telewizji POLSAT zaplanowana jest na wrzesień.

CZYTAJ TAKŻE: KAMILA BAAR JAKO INSPEKTOR LENA W DRUGIM SEZONIE SERIALU "NA KRAWĘDZI" [WIDEO+ZDJĘCIA] BĘDZIE DRUGI SEZON "NA KRAWĘDZI"

  • Pierwsza seria „Na krawędzi” była najlepiej oglądanym polskim oryginalnym serialem kryminalnym ostatnich lat. Można było w nim zobaczyć plejadę najbardziej utalentowanych polskich aktorów. Średnio w tygodniu losy bohaterów pierwszej serii „Na Krawędzi” śledziło prawie 2,6 mln widzów. Bardzo dobre wyniki oglądalności oraz liczne prośby widzów sprawiły, że już od 1 lipca 4,2 mln użytkowników IPLI otrzyma wyjątkową możliwość obejrzenia 2. sezonu najpopularniejszego serialu kryminalnego ostatnich lat – mówi Nina Terentiew, członek zarządu i dyrektor programowy Telewizji Polsat.

Abonenci Cyfrowego Polsatu i Plusa obejrzą niebezpieczne przygody Marty Sajno, Tomasza Kamińskiego i Leny Korcz bezpłatnie, po zalogowaniu na platformę. Użytkownicy IPLI obejrzą 2 pierwsze odcinki serialu bezpłatnie, a do pozostałych będą mieli dostęp na 3 sposoby: - wykupując dedykowany serialowi dostęp do całego sezonu za 9,90 zł, - decydując się na pojedyncze odcinki w cenie 4,90 zł, które będą publikowane na platformie w sekcji SERIALE, - w ramach pakietów IPLA FILMY I SERIALE i IPLA MAX, z których obecnie w ramach promocji można korzystać przez 14 dni za darmo.

Serial „Na krawędzi 2” będzie dostępny za pośrednictwem strony www.ipla.tv oraz aplikacji na komputery z systemem Windows, urządzenia mobilne z systemami Android, iOS i Windows Phone, telewizory Smart TV (m.in. LG, Toshiba, Samsung, Panasonic, Sony i Philips) i dekodery Cyfrowego Polsatu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×