Drugi sezon "Warsaw Shore" już na wiosnę! Będą nowi uczestnicy!

MTV potwierdziło, że drugi sezon kontrowersyjnego reality show "Warsaw Shore" już wiosną pojawi się na antenie! Wiadomo również, że zmianie może ulec skład "ekipy".

Multimedia

Program MTV "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" budzi skrajne emocje, jednak wyniki oglądalności i popularność reality show przekonały producentów, że był to strzał w dziesiątkę. Z tego względu stacja zdecydowała o przygotowaniu drugiego sezonu show, który pojawi się na antenie MTV już wiosną. CZYTAJ TAKŻE: PROGRAM "WARSAW SHORE" BĘDZIE EMITOWANY W INNYCH KRAJACH! DUŃSKI ZWIASTUN "WARSAW SHORE"! [WIDEO]

Największą zagadką pozostaje skład "ekipy", który być może ulegnie zmianie. Jak dowiedziały się WirtualneMedia.pl, najprawdopodobniej w drugiej edycji show wystąpi znaczna część ośmiorga uczestników pierwszej, być może nawet wszyscy. Pojawią się jednak w "ekipie" również osoby wybrane w castingach, przez co program będzie mieć większą obsadę.

CZYTAJ TAKŻE: CZY ELIZA I TRYBSON Z "WARSAW SHORE" SĄ RAZEM? TRYBSON Z "WARSAW SHORE" CHCIAŁBY WALCZYĆ W MMA Z NAJMANEM I BURNEIKĄ

- Przy pierwszej edycji było ponad tysiąc chętnych, więc żeby się nimi spotkać odwiedziliśmy kilka miast, a finał castingu był w Warszawie. Teraz najprawdopodobniej odbędzie się to podobnie - powiedziała WirtualnymMediom.pl Agnieszka Odachowska, communications manager właściciela MTV Viacom International Media Networks.

Jak myślicie, kto zrezygnuje z udziału w show?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×