"Drunk History - Pół litra historii". Gwiazdy Comedy Central zachęcają do świętowania 100-lecia niepodległości! [WIDEO]

Gwiazdy 2. edycji "Drunk History - Pół litra historii" - Laura Breszka i Michał Meyer, zachęcają do obchodów 100-lecia niepodległości Polski. W dość osobliwym stylu...

Multimedia

W związku z obchodami setnej rocznicy odzyskania niepodległości, stacja Comedy Central zainicjowała akcję „Polska… kraj w stanie wskazującym na niepodległość”. W serii spotów zachęca widzów do radosnych obchodów 11 listopada i do spojrzenia z dystansem na patriotyczne postawy. Twarzami kampanii są Laura Breszka i Michał Meyer, gwiazdy drugiego sezonu "Drunk History – Pół litra historii".

Kto w 2. sezonie będzie opowiadał historię Polski po alkoholu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Bez sortowania, bez agresji i bez spiny – to najważniejsze przesłania kampanii przygotowanej przez Comedy Central z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Celem akcji jest podkreślenie, że tak ważne święto powinno być celebrowane w sposób radosny bez względu na światopogląd, sympatie polityczne czy wyznanie. W tym dniu nie powinno być miejsca na dzielenie Polaków, narzucanie jedynej słusznej, nadmiernie patetycznej formy świętowania oraz wszelkiego rodzaju przejawy agresji.

Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×