"Drunk History - Pół litra historii" odcinek 3. Joanna Kołaczkowska i Leszek Lichota opowiadają historię Polski [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 3. odcinku "Drunk History - Pół litra historii" wstawieni Joanna Kołaczkowska i Leszek Lichota przedstawią historię Polski.

Multimedia

Tym razem widzowie „Drunk History – Pół litra historii” usłyszą dwie, za to niezwykle interesujące historie. Niekwestionowana pierwsza dama polskiej sceny kabaretowej, Joanna Kołaczkowska, opowie o przyjaźni dwóch uczonych: Mikołaja Kopernika i Joachima Retyka oraz jej znaczeniu dla świata nauki.

Z kolei Leszek Lichota z niezwykłą charyzmą przedstawi fascynującą historię Haliny Szwarc, która pomogła w odkryciu fabryki niemieckich u-bootów.

Przedpremierowy fragment! Bartek Kasprzykowski opowiada historię słynnego gestu [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W obsadzie znaleźli się, m. in.: Jakub Kamieński, Maciej Nawrocki, Michał Meyer, Michał Zieliński i Magdalena Koleśnik.

Przed odcinkiem Comedy Central Polska zaprasza na Live Chat, w którym o kulisach produkcji opowiedzą Joanna Kołaczkowska, Kasia Kołeczek, Bartek Kasprzykowski, Maciej Dąbrowski „Z Dupy”, Michał Meyer i reżyser Jan Macierewicz. Spotkanie poprowadzi Michał Koterski.

Leszek Lichota zdradza, jaki będzie 2. sezon WATAHY:

Komentarze

Skomentuj
  • Maria (gość)

    haha Pani Kołaczkowska jak zwykle przezabawna, dzieciaki moje oglądają, kto by pomyślał, że może to wyjść tak zabawnie, ale to dobrze, bo przynajmniej człowiek nie ogląda w kółko tych samych kabaretów

    30.10.2017 22:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×