"Drzewo marzeń" odcinek 1. Mateusz Gessler spełnia marzenia w Otwocku [WIDEO+ZDJĘCIA]

W pierwszym odcinku drzewo marzeń stanęło w Otwocku, a Mateusz Gessler - przed niełatwym wyborem. Spośród wielu bezcennych marzeń wybrał trzy, które zrobiły na nim niezwykłe wrażenie.

Multimedia

"Drzewo marzeń" odcinek 1. w niedzielę, 3.09.2017 o godz. 18:00 w TVN!

Pierwszy odcinek programu "Drzewo marzeń" będzie bardzo emocjonujący. Mateusz Gessler odwiedzi pierwszą szkolę, w której dzieci pragną spełnić marzenia innych.

Mateusz Gessler spełnia marzenia innych. Jak trafił do programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Szymon, który bardzo kocha tatę, chce, żeby ten, choć na jeden dzień przeniósł się w czasy swojej młodości… do PRL-u. Zosia marzy natomiast, żeby jej mama w końcu założyła kolorową sukienkę. Przed rokiem zmarł jej tata. Dziewczynka chce w ten sposób symbolicznie zakończyć okres żałoby swojej mamy. Mały Szymek zaplanował z kolei, że urządzi swoim rodzicom fantastyczną, dwudziestą rocznicę ślubu. Lot helikopterem to tylko malutkie preludium tego, co ma się wydarzyć.

- Ten program ma pokazać dobrą duszę Polaków - wskazuje Mateusz Gessler, który nie ukrywa, że "Drzewo marzeń" to program bardzo pozytywny, przy oglądaniu którego wielkie emocje są gwarantowane.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×