"Drzewo marzeń" odcinek 7. Wspaniali sportowcy spełniają marzenia [WIDEO+ZDJĘCIA]

W siódmym odcinku „Drzewa Marzeń” Mateusz Gessler odwiedził warszawską szkółkę piłkarską ZWAR, aby wspólnie z jej zawodnikami spełnić kolejne marzenia. Czy bramkarz Kacper będzie miał okazję spotkać się ze swoim idolem? Jak zareaguje tata Tymona na wieść o planowanej rozgrywce? W programie także marzenie Maksa o uratowaniu psów.

Multimedia

"Drzewo marzeń" w niedziele o godz. 18:00 w TVN!

Mateusz Gesslera po raz siódmy trafił ze swoim „Drzewem Marzeń” we wspaniałe miejsce. Tym razem odwiedził nie szkołę a szkółkę piłkarską ZWAR w Warszawie. Był bardzo ciekawy jakie marzenia dla innych wymyślą mali sportowcy.

Tego dnia, w trakcie treningu bramkarz drużyny Kacper upadł tak nieszczęśliwie, że złamał rękę. Jego koledzy Szymon i Jeremi swoje życzenie poświęcili właśnie jemu – chcieli, żeby chłopak poznał jednego z najlepszych bramkarzy świata. Czy udało się zrealizować to marzenie?

Inny bohater programu, Tymon uwielbia swojego tatę. Razem grają w tenisa. Chłopiec marzył, żeby tata poznał jednego ze znakomitych tenisistów. Los chciał, że w tym czasie Łukasz Kubot w deblu wygrał Wimbledon. Czy zgodzi się zagrać z tatą Kacpra?

Ośmioletni Maks, to kolejny wspaniały bohater tego odcinka, który ma w sobie mnóstwo empatii. Bardzo chciałby, żeby wszystkie psy na świecie „miały swoich właścicieli”. Mateusz postarał się, żeby przynajmniej kilku zwierzakom ze schroniska poprawić pieskie życie.

Zobacz galerię

WATAHA. Drugi sezon lepszy od pierwszego? Recenzja

Komentarze

Skomentuj
  • Terzek@wp.pl (gość)

    Mateusz, grasz na emocjach dzieciaków a jednocześnie nie zabezpieczeniach ich przed urazami. Jeżeli jestesz honorowy i posiadasz znikome pojecie empatii - pokryj koszty leczenia tego dzieciaka, który z twoich "wypociń" złamał rękę..Emocje tak działają a Ty tego nie przewidziałeś ..więc - PŁAĆ!

    15.10.2017 18:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×