Duet Stuhrów podbił serca polskich obywateli!

„Obywatela” obejrzało ponad 300 tys. widzów, to najpopularniejszym film Jerzego Stuhra!

Multimedia

Najnowszy film Jerzego Stuhra obejrzało do tej pory ponad 300 tysięcy widzów, to najlepszy wynik w jego reżyserskiej karierze. „Obywatel” jest już popularniejszy od „Historii miłosnych” ,„Tygodnia z życia mężczyzny” czy „Dużego zwierza” , a to dopiero początek kinowej wędrówki filmu.

Co przyciąga widzów do kina? Na pewno talent aktorski dwóch znakomitych panów, którzy grają wspólnie jednego bohatera - Jana Bratka oraz kontrowersyjny wydźwięk filmu.

CZYTAJ TAKŻE: JAK NA FESTIWALU W GDYNI ZOSTAŁ PRZYJĘTY FILM "OBYWATEL" [WIDEO] JERZY I MACIEJ STUHROWIE ZAGRALI PO RAZ KOLEJNY U SWEGO BOKU [WIDEO]

Bohaterem filmu „Obywatel” jest Jan Bratek, który gdziekolwiek się nie pojawi, ściąga na siebie lawinę niespodziewanych zdarzeń. Niczym Forrest Gump, Bratek bierze udział w najważniejszych wydarzeniach swojej epoki. Ma wielkie szczęście, a może raczej… pecha, że zawsze znajduje się w miejscach, gdzie historia akurat zmienia swój bieg. Los miota nim zarówno w czasach komuny, jak i w nowoczesnej, demokratycznej Polsce doprowadzając do zabawnych wpadek.

Jana Bratka, który przez całe życie stara się jedynie być sobą, zagrali ojciec i syn – Jerzy i Maciej Stuhrowie. W komedii zobaczymy także m.in. Sonię Bohosiewicz, Magdalenę Boczarską, Ireneusza Czopa, Piotra Głowackiego i Janusza Gajosa. Autorem zdjęć jest nominowany do Oscara oraz wielokrotnie nagradzany wybitny operator Paweł Edelman.

Jerzy Stuhr został uhonorowany nagrodą specjalną Jury 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni.

„Obywatel” już w kinach!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×