"Duże dzieci". Jadzia Nalepa jest już dorosła! Jak zmieniła się gwiazda dziecięcego show?

Jadzia Nalepa zaskarbiła sobie sympatię widzów, występując w programie "Duże dzieci", który zadebiutował na antenie TVP niemal 16 lat temu. Jak zmieniła się Jadzia Nalepa, która była gwiazdą dziecięcego show? Czym zajmuje się obecnie? Sprawdziliśmy, co u niej słychać.

Multimedia

Jadzia Nalepa z programu "Duże dzieci" jest już dorosła

"Duże Dzieci" wystartowały na antenie telewizyjnej Dwójki w 2005 roku i bardzo szybko zdobyły popularność. Bystre i wygadane dzieciaki, z którymi Wojciech Mann rozmawiał na przeróżne tematy, pokochała cała Polska. W programie grupa ok. 15 dzieci w wieku 5-8 lat spotykała się ze znanymi osobami, reprezentującymi różne dziedziny życia. Zaproszone do studia gwiazdy musiały odpowiadać na "bardzo poważne" pytania, a także wykonać trudne zadanie.

Jedną z bohaterek programu była Jadzia Nalepa z Łukowicy koło Nowego Sącza. Niezwykle rezolutna dziewczynka z burzą loków na głowie, błyskawicznie stała się ulubienicą widzów. W programie "Duże Dzieci" zaskakiwała swoimi spostrzeżeniami, była mistrzynią ciętej riposty.

Jak oni wyrośli! Zobacz, jak zmieniły się dzieci z telewizji!Zobacz więcej

Po zakończeniu "Dużych Dzieci" Jadzia nie mogła opędzić się od propozycji telewizyjno-filmowych. Wystąpiła w "Jak Oni Śpiewają" i "Gwiezdny Cyrk", a także w kilku filmach: w "Rodzince Robinsonów" użyczyła głosu małej Franny. W "Hani", w reżyserii Janusza Kamińskiego, zagrała dziewczynkę z domu dziecka.

Jadzia Nalepa — czym zajmuje się obecnie?

Jadzia z "Dużych Dzieci" wyrosła na piękną i mądrą kobietę. Wiadomo, że studiuje architekturę na włoskiej uczelni Politecnico di Milano i ten sam kierunek na Politechnice Krakowskiej. Interesuje się także fotografią.

Jadzia Nalepa jest już dorosła, ale nadal budzi szczerą sympatię.

Kibicowałam, gdy byłaś maleńka. Teraz również trzymam kciuki za Twoja karierę śliczna i mądra Dziewczyno

Uwielbiałam Jadzię z Dużych Dzieci, wyrosła z Pani przepiękna kobieta, pozdrawiam ciepło! - to tylko niektóre z komentarzy, jakie znaleźliśmy na Instagramie Jadzi.

Jak przez lata zmieniła się Jadzia Nalepa z programu "Duże dzieci"? Zobacz w galerii!

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • stiff (gość)

  Niesamowite, że piętnaście lat wystarczyło jej, by dorosnąć XD

  25.03.2021 13:08
 • Podpis (gość)

  Cała Ziemia pełna jest bezmózgiego gówna ludzkiego.

  24.03.2021 19:13
 • Dziwisz (gość)

  Ruchałbym

  24.03.2021 18:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×