"Duże dzieci". Wygadani Paweł i Maciej Królowie byli ulubieńcami widzów. Jak zmienili się bliźniacy z dziecięcego show? Wiemy, co dziś robią

W programie "Duże dzieci" nie brakowało rezolutnych i wygadanych dzieciaków, które wiedziały, jak rozbawić publiczność przed telewizorami. Gadatliwi Paweł i Maciej Królowie szybko stali się ulubieńcami widzów. Dziś sprawdzamy, jak zmienili się bliźniacy, którzy wiedli prym w talk show "Duże dzieci". Jak wyglądają i czym zajmują się obecnie?

Multimedia

Bliźniacy z programu "Duże dzieci". Jak się zmienili Paweł i Maciej Królowie?

Błyskotliwi bliźniacy: Paweł i Maciej z Kielc, występowali w programie "Duże Dzieci", który emitowany był na antenie TVP w 2005 roku. Talk show prowadził Wojciech Mann, który poruszał z dzieciakami rozmaite kwestie. On sam, jak i zaproszeni do studia goście nieraz musieli mierzyć się z niełatwymi pytaniami, które zadawali im najmłodsi.

Jadzia Nalepa jest już dorosła! Zobacz, jak zmieniła się gwiazda dziecięcego showZobacz więcej

Oprócz uroczej Jadzi Nalepy, w "Dużych dzieciach" błyszczeli również bracia: Paweł i Maciej Królowie. Pucułowate buźki, charakterystyczna chrypka w głosie, błyskotliwość i cięte riposty — tacy byli bliźniacy z programu "Duże dzieci", którzy dziś mają już po 25 lata. Panowie kilka lat temu gościli w "Pytaniu na śniadanie", gdzie wspominali swoją przygodę na planie "Dużych dzieci".

Już od małego lubiliśmy się wypowiadać na różne tematy i wymądrzać się. W kościele, podczas mszy świętej dla dzieci, często chcieliśmy się wypowiadać - opowiadali.

Jak potoczyły się losy Pawła i Macieja? Czy nadal zarażają humorem i swym entuzjazmem innych?

Paweł i Maciej Królowie — czym zajmują się obecnie?

Paweł i Maciej Królowie po zakończeniu popularnego talk show, porzucili świat telewizji i wybrali naukę. Po maturze w Kielcach, zdecydowali się na studia w Warszawie, na kierunku Międzyobszarowe Indywidualne Studia Humanistyczne i Społeczne. Mocno zafascynował ich Iran, który do dziś jest im bliski. Paweł Król prowadzi stronę "Dariusz i Szecherezada", która przybliża Polakom kulturę i obyczaje tego niezwykłego kraju na Bliskim Wschodzie. Często zabiera również głos w sprawie eskalującego konfliktu USA - Iran.

Maciej Król ożenił się z pochodzącą z Teheranu, Tiną. Mieszkają w Polsce.

Dwa lata temu po raz pierwszy spotkałem tę wyjątkową kobietę, a rok temu poślubiłem ją. Teraz, gdy żyjemy razem, po wszystkich trudach, które musieliśmy pokonać, i z innymi na horyzoncie, wiem, że nigdy nie przestanę czuć tej czystej, skromnej wdzięczności wszechświata za to, że mam ją u boku. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, kochanie - pisał w 2020 r. na Facebooku.

W galerii możecie sprawdzić, jak zmienili się bliźniacy, którzy błyszczeli w programie "Duże dzieci".

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Inez (gość)

    Czy takimi ulubieńcami? Byli najbardziej przemądrzali i wcale nie tacy sympatyczni, wchodzili w słowo dorosłym i zachowywali się, jakby sto rozumów zjedli. Co z tego, że mieli wiedzę, skoro nie potrafili się grzecznie zachować. Jeszcze raz pytam, czyimi ulubieńcani oni mogli być...

    18.04.2021 18:41
  • Gość (gość)

    Zupełnie nie do Poznania.

    13.04.2021 18:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×