Dwie najgorsze kreacje 2013 roku wg Joanny Horodyńskiej [ZDJĘCIA]

Które gwiazdy w tym roku zupełnie nie popisały się gustem, a ich stroje nie powinny nigdy zostać powielone? Joanna Horodyńska wybrała dwie najgorsze kreacje 2013 roku!

Multimedia

Joanna Horodyńska i Ada Fijał na łamach "Party" oceniają najlepsze i nie do końca udane stylizacje gwiazd. W ramach podsumowania 2013 roku panie postanowiły wybrać najgorsze kreacje 2013 roku. Tytuł "najgorszego z najgorszych" przypadł Radkowi Majdanowi.

CZYTAJ TAKŻE: DWIE NAJLEPSZE KREACJA 2013 ROKU WG JOANNY HORODYŃSKIEJ [ZDJĘCIA] JOANNA HORODYŃSKA O STYLU DODY: - WRÓCI DO TANDETY

- Są osoby, którym zmiana z gogusia na luzaka nie wyjdzie nawet za milion lat. Oczywiście rzeczy, które Radek ma na sobie, na kimś innym idealnie by się sprawdziły, ale tutaj naraziły naszego bohatera na śmieszność - oceniła Horodyńska ubiór Radka Majdana.

CZYTAJ TAKŻE: MAGDA GESSLER I MAJA SABLEWSKA - CO SĄDZĄ O MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ? [WIDEO] CELEBRYCI NA IMPREZIE MTV EMA 2013 PRE-PARTY! MONIKA PIETRASIŃSKA BEZ STANIKA! [ZDJĘCIA+WIDEO]

Z kolei wśród pań niechlubny tytuł otrzymała Magda Gessler za sukienkę z imprezy promującej jesienną ramówkę TVN.

- Rozumiem, że można mieć szaloną duszę, ale wykorzystywanie ubioru przedszkolaka do podkreślenia tego faktu to jednak za dużo. Merida waleczna w wersji blond. Przytłaczająca mieszanka z wiatrem w tle. Co z tego, że mocno wieje skoro infantylności wywiać nie może? - oceniła stylistka Gessler.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×