Dwie najlepsze kreacje 2013 roku wg Joanny Horodyńskiej [ZDJĘCIA]

Joanna Horodyńska, która często krytycznie wypowiada się o kreacjach gwiazd, postanowiła docenić dwie wyjątkowe suknie polskich celebrytek.

Joanna Horodyńska i Ada Fijał na łamach "Party" oceniają najlepsze i nie do końca udane stylizacje gwiazd. W ramach podsumowania 2013 roku panie postanowiły wybrać najciekawsze kreacje 2013 roku. Tytuł "best of the best" przypadł Paulinie Krupińskiej i Agnieszce Cegielskiej. Obie panie najbardziej spektakularne kreacje miały na sobie na gali Flesz Fashion Night.

CZYTAJ TAKŻE: JOANNA HORODYŃSKA O STYLU DODY: - WRÓCI DO TANDETY JOANNA HORODYŃSKA NAGO PROMUJE SWÓJ PROGRAM [WIDEO] "Długo czegoś tak wyjątkowego nie zobaczymy na polskich czerwonych dywanach. Kiedy widzę tę kreację mam w głowie piękne, klasyczne suknie od Oscara de la Renty i szyk prosto z Hollywood. Tu wirują odrobina egzotyki i elegancja diwy, a niesforne pióra jako wykończenie rękawów zastępują biżuterię. Jedna barwa i mistrzowsko opanowany chaos wymagających materiałów. Taki strzał w dziesiątkę zdarza się raz na sto lat, czyli następnego takiego przypadku nie dożyję" - napisała o stylizacji Krupińskiej Horodyńska.

CZYTAJ TAKŻE: WIDEO Z SESJI ZDJĘCIOWEJ PAULINY KRUPIŃSKIEJ PAULINA KRUPIŃSKA O FINALE MISS UNIVERSE: ZOSTAŁAM NAZWANA AUDREY HEPBURN [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×