"Dwóch papieży". Netflix zaprezentował główny zwiastun. Znamy datę premiery

"Dwóch papieży". Netflix zaprezentował główny zwiastun filmu z Anthonym Hopkinsem i Jonathanem Prycem. Znamy datę premiery "Dwóch papieży".

Multimedia

"Dwóch papieży" - premiera

"Dwóch papieży" w kinach od 13 grudnia oraz na Netflix od 20 grudnia.

Tym razem nominowani do Oscarów® reżyser „Miasta Boga” Fernando Meirelles i scenarzysta Anthony McCarten przeniosą na ekran opowieść odsłaniającą kulisy najbardziej dramatycznego dojścia do władzy ostatnich dwóch tysięcy lat. W 2012 roku kardynał Bergoglio (Jonathan Pryce), głęboko zawiedziony kierunkiem, w którym zmierza Kościół Katolicki, prosi papieża Benedykta (Anthony Hopkins), aby pozwolił mu przejść na emeryturę. Zamiast tego nękany wątpliwościami i stojący w obliczu skandalu Benedykt wzywa swojego najsurowszego krytyka i przyszłego następcę do Watykanu, aby wyjawić mu tajemnicę, która wstrząśnie podstawami Kościoła. Na tle toczącej się za murami Watykanu walki tradycji z postępem i poczucia winy z przebaczeniem, te dwie skrajnie różniące się postacie będą musiały stawić czoła przeszłości i znaleźć wspólny język. To wszystko, aby zapewnić przetrwanie Kościoła i nie stracić zaufania milionów wyznawców.

*Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami

Zwiastun filmu z Anthonym Hopkinsem i Jonathanem Prycem o punkcie zwrotnym w historii Kościoła KatolickiegoZobacz więcej

"Dwóch papieży" - zwiastun

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×