"Dwóch papieży". Netflix. Zwiastun filmu z Anthonym Hopkinsem i Jonathanem Prycem

"Dwóch papieży". Netflix zaprezentował zwiastun filmu z Anthonym Hopkinsem i Jonathanem Prycem o punkcie zwrotnym w historii Kościoła Katolickiego.

Multimedia

"Dwóch papieży" - o czym jest film Netfliksa

Tym razem nominowani do Oscarów® reżyser „Miasta Boga” Fernando Meirelles i scenarzysta Anthony McCarten przeniosą na ekran opowieść odsłaniającą kulisy najbardziej dramatycznego dojścia do władzy ostatnich dwóch tysięcy lat. W 2012 roku kardynał Bergoglio (Jonathan Pryce), głęboko zawiedziony kierunkiem, w którym zmierza Kościół Katolicki prosi papieża Benedykta (Anthony Hopkins), aby pozwolił mu przejść na emeryturę. Zamiast tego nękany wątpliwościami i stojący w obliczu skandalu Benedykt wzywa swojego najsurowszego krytyka i przyszłego następcę do Watykanu, aby wyjawić mu tajemnicę, która wstrząśnie podstawami kościoła. Na tle toczącej się za murami Watykanu walki tradycji z postępem i poczucia winy z przebaczeniem, te dwie skrajnie różniące się postacie będą musiały stawić czoła przeszłości i znaleźć wspólny język. To wszystko, aby zapewnić przetrwanie kościoła i nie stracić zaufania milionów wyznawców.

*Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami

Anthony Hopkins jako papież Benedykt w nowej produkcji Netflixa!Zobacz więcej

Dwóch papieży zwiastun

Netflix zaprezentował właśnie zwiastun do filmu "Dwóch papieży":

"Dwóch papieży" - premiera

Premiera filmu z Anthonym Hopkinsem i Jonathanem Prycem odbędzie się w grudniu 2019. Nie jest jeszcze znany dokładny dzień premiery.

Najlepsze seriale Netflix

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×