"Dynastia". Carringtonowie powracają w zwiastunie nowej wersji kultowego serialu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Stacja CW opublikowała właśnie pierwszy zwiastun "Dynastii" - kultowego serialu z lat 80-tych, który w tym roku powróci na ekrany. Zobaczcie, jak prezentuje się uwspółcześniona wersja historii dwóch bogatych rodów Carringtonów i Colbych

Multimedia

"Dynastia" to jedna z najbardziej znanych amerykański oper mydlanych, która powstała w latach 80. Serial przez lata cieszył się ogromną popularnością, a miłosne perypetie trójki głównych bohaterów elektryzowały widzów na całym świecie. Nic dziwnego, że amerykański rynek telewizyjny upomniał się teraz o tę opowieść i już wkrótce saga bogatej rodziny Carringtonów ponownie trafi na ekrany. To wszystko za sprawą stacji CW, która zdecydowała się uwspółcześnić kultowy serial.

Powstanie nowa wersja sagi o bogatej rodzinie Carringtonów! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Nowa wersja "Dynastii" będzie skoncentrowana na losach córki Blake'a - Fallon Carrington, która marzy, by przejąć naftowe imperium swojego ojca. Na jej drodze staje jednak kochanka ojca, a zarazem jej przyszła machocha - Krystle. W rolach głównych wystąpią: Grant Show, James Mackay, Alan Dale, Sam Adegoke, Robert Christopher Riley i Rafael de la Fuente. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun "Dynastii". Widać, że nad nową wersją słynnego tasiemca pracowali Josh Schwartz i Stephanie Savage, czyli twórcy serialu "Plotkara". Stacja ewidentnie celuje w młodszego widza i jest spora szansa, że wypełni lukę po "Plotkarze".

"Dynastia" zwiastun:

Blichtr, władza, seks i wielkie pieniądze! Jak wyglądają Carringtonowie po latach? [GALERIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×