"Dynastia". Nowa Alexis wybrana! Nie zgadniecie, kto przejął rolę po Nicollette Sheridan!

Nicollette Sheridan, czyli pamiętna Edie Britt z „Gotowych na wszystko” w marcu 2019 roku zadebiutowała w nowej "Dynastii" w roli legendarnej Alexis. Aktorka z powodu choroby matki musiała jednak rezygnować z gry w serialu. Nowa Alexis została już jednak wybrana! Nie zgadniecie, kto przejął rolę po Nicollette Sheridan! To najzabawniejszym zwrot akcji w serialu "Dynastia"!

Multimedia

Nowa wersja serialu "Dynastia" znowu zaskakuje. Od marca br. w uwspółcześnionej historii rodu Carringtonów mogliśmy oglądać Nicollette Sheridan, która wcielała się w rolę kultowej Alexis. Niestety aktorka musiała zrezygnować z gry w serialu z powodu choroby matki. Nicollette Sheridan pożegnała się więc z fanami "Dynastii" mając nadzieję, że fani produkcji od The CW ciepło powitają jej następczynię. Nie mamy wątpliwości, że tak będzie!

Aktorzy serialu prywatnie. Czy ich życie to amerykański sen ociekający luksusem? [GALERIA] Zobacz więcej

W ostatnim odcinku serialu "Dynastia" odsłonięto pooperacyjne bandaże Alexis, które dały widzom pierwsze pierwsze spojrzenie na nową Alexis. Tak okazało się, że rolę po Nicollette Sheridan przejęła Elizabeth Gillies - ta sama, która wciela się w "Dynastii" w Fallon! Zachwycony operacją matki Adam przyznał, że Alexis jest teraz jedyna w swoim rodzaju.

Zdjęcia Elizabeth Gillies w roli kultowej Alexis możecie zobaczyć w galerii! Przyznacie chyba, że to najzabawniejszy zwrot akcji w serialu "Dynastia"!

Zobacz galerię

Nicollette Sheridan, czyli Alexis Carrington z serialu "Dynastia"

Sheridan zaczynała karierę od modelingu. Na małym ekranie zadebiutowała w 1984 roku w serialu stacji ABC pt. "Papierowe lalki". W 1990 roku czytelnicy magazynu People wybrali ją do grona 50. najbardziej atrakcyjnych kobiet na świecie. W "Gotowych na wszystko" wcielała się w Edie Britt.

Elizabeth Gillies, czyli Fallon z serialu "Dynastia"

Zanim Elizabeth przyjęła rolę Fallon Carrington w serialu stacji The CW, znana była głównie z roli Lucy w musicalu "13" i serialu młodzieżowego kanału Nickelodeon "Victoria znaczy zwycięstwo". W 2012 roku nagrała teledysk promujący 5. sezon Klub Winx, „We are Believix”. Aktorka nagrywała utwory z Maxem Schneiderem i Arianą Grande. Obecnie pracuje nad własną płytą.

Komentarze

Skomentuj
  • To ja (gość)

    Jeżeli już to zadebiutowała w "Dynastii" w marcu 2018, w bodajże 16. odcinku 1. sezonu a w marcu w marcu 2019 odeszła.

    22.04.2019 13:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×