"Dynastia" powraca na kanale CBS Drama!

Bójki między kobietami, przepych i liczne romanse - wróciła Dynastia!

Multimedia

Blichtr, władza, seks i wielkie pieniądze - oto saga rodziny Carringtonów. Czas przypomnieć sobie spektakularne bójki Alexis i Krystle, zawiłe intrygi i olśniewające stroje bohaterów. "Dynastię" wyemituje kanał CBS Drama - w dni powszednie o godzinie 20.00.

Ta amerykańska, niezwykle popularna opera mydlana miała swoją premierę na początku lat 80. jako konkurencja dla serialu "Dallas". "Dynastia" szybko odniosła sukces i dla wielu widzów stała się ulubioną pozycją, znaną z nieco naciąganej fabuły i niezwykle zabawnych walk między głównymi bohaterkami. Serial stał się synonimem guilty pleasure - przyjemności, do której nie zawsze mamy odwagę się przyznać. Teraz widzowie mogą doświadczyć jej po raz kolejny, od samego początku, na CBS Drama.

Bogata galeria postaci nie jest jedynym walorem tej produkcji. W każdym odcinku podziwiać można pełne przepychu kreacje zaprojektowane przez Nolana Millera oraz przyciągającą uwagę (choć jak się okazuje sztuczną) biżuterię. Fenomenalne suknie noszone przez Krystle i Alexis z pewnością będą stanowiły doskonałą inspirację w nadchodzącym karnawale. Ogromne klipsy, kolie, kapelusze - wszak taką konwencją można znakomicie się bawić! Nie zapominajmy o fryzurach - platynowym blondzie szlachetnej Krystle oraz kruczoczarnych lokach przebiegłej Alexis. Mówi się, że świat nie jest czarnobiały - w przypadku "Dynastii" ta maksyma nie do końca się sprawdza!

Pięć rzeczy, których nie wiesz o "Dynastii"

  • Początkowo tytuł serialu miał brzmieć "Oil" ("Ropa naftowa").
  • W ostatecznych wersjach scenariusza nazwiska Parkhurst i Corby zmieniono na Carrington i Colby.
  • U szczytu swojej popularności serial miał budżet 1,2 mln USD na odcinek i gwarancję, że pojawi się w nim co najmniej 10 oryginalnych sukni Nolana Millera.
  • "Dynastia" zaowocowała również perfumami, krótko obecnymi na rynku, inspirowanymi bohaterami serialu: Forever Krystle oraz Alexis’ Scoundrel i zapachem Carrington dla mężczyzn, sprzedawanymi w cenie 9,75 USD za sztukę. Yves Saint Laurent, który je produkował, w 1985 roku sprzedał ponad 6,5 miliona butelek.
  • O rolę Alexis starały się takie gwiazdy jak Sophia Loren, Elizabeth Taylor i Raquel Welch.

Serial "Dynastia" wraca! Emisja już od 3 grudnia w dni powszednie o godzinie 20.00 na kanale CBS Drama. Powtórki kolejnego dnia o godzinie 9.00 i 15.00

Komentarze

Skomentuj
  • Kaczka (gość)

    Super serial jak na tamte czasy

    24.03.2017 21:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×