"Dynastia". Ruszyły parce nad 4. sezonem! Data premiery nowych odcinków jest już znana?

Po sporym opóźnieniu, które miało miejsce w związku z pandemią koronawirusa, ruszyły parce nad 4. sezonem "Dynastii"! Czy data premiery nowych odcinków jest już znana?

Multimedia

"Dynastia" - kiedy 4. sezon?

Rozpoczęły się prace na planie 4. sezonu "Dynastii". Zdjęcia odbywają się w Atlancie. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany twórców, bo premiera nowych odcinków była pierwotnie zaplanowana na październik 2020 roku. Kiedy zobaczymy nową serię?

Aktorzy serialu prywatnie. Czy ich życie to amerykański sen ociekający luksusem? [GALERIA] Zobacz więcej

Już w przypadku 3. sezonu, polscy widzowie zostali wystawieni na próbę cierpliwości. Kiedy w Stanach Zjednoczonych można było go oglądać już od października 2019, w Polsce pojawił się on na platformie Netflix dopiero w maju 2020 roku. Premiera 4. serii w USA zaplanowana jest na wiosnę 2021 roku. Kiedy ukaże się w Polsce? Tego jeszcze nie wiadomo.

"Dynastia" to współczesna wersja opery mydlanej, która święciła triumfy w latach 80. i 90. XX wieku. Opowiada o losach rodziny Carrington i skupia się na losach dwóch kobiet: Fallon Carrington - córki potentata naftowego Blake’a Carringtona, oraz Crystal - macochy Fallon.

Nowa Alexis w nowych odcinkach! Kto zastąpi Elizabeth Gillies?Zobacz więcej

Zobacz galerię

5 powodów, dla których warto oglądać nową "Dynastię"

Komentarze

Skomentuj
 • Chopin (gość)

  Ciekawa fabuła łącznie dobra jak w poprzedniej wersji podobną fabuła czasem nowe fragmenty np Fallon traci pamięć w czwartym sezonie dynastia a w tej dynastia nowa postać Liam traci pamięć po tym jak Adam uderzył go doniczka

  08.05.2021 15:17
 • M (gość)

  Świetny serial, jeden z lepszych.

  08.05.2021 08:35
 • Chopin (gość)

  Film dramat może pójdzie na jedynce

  14.11.2020 21:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×