"Dynastia" sezon 3. Daniella Alonso jako nowa Cristal! Jak zmieni się ukochana Blake'a Carringtona?

Po odejściu Any Brendy Contreras rolę Cristal w serialu "Dynastia" przejęła Daniella Alonso. W sieci pojawiło się już pierwsze zdjęcie ukochanej Blake'a Carringtona. Zobacz, jak Daniella Alonso prezentuje się jako nowa Cristal Jennings!

Multimedia

"Dynastia" sezon 3 od 12 października na Netflix!

Ana Brenda Contreras z powodów osobistych musiała zrezygnować z gry w 3. sezonie "Dynastii". Rolę Cristal Jennings przejęła po niej Daniella Alonso, która zaistniała dzięki serialom "Pogoda na miłość" i "Revolution". Co zmieni się w serialu po dołączeniu do obsady nowej aktorki? Czy nowy wygląd ukochanej Blake'a Carringtona zostanie odnotowany?

Nowa Alexis wybrana! Nie zgadniecie, kto przejął rolę po Nicollette Sheridan!Zobacz więcej

To co zmieni się w Cristal Jennings portretowanej przez Daniellę Alonso to jej charakter. W 3. sezonie "Dynastii" ukochana Blake'a Carringtona będzie trochę bardziej prawdziwa i trochę mniej przerażająca. Showrunner produkcji obiecuje też płynne przejście do nowej Cristal. W nowych odcinkach nie zabraknie jednak żartów dotyczących nowego wyglądu partnerki Carringtona.

Premiery seriali jesień-zima 2019. Co nowego na Netflix, HBO, Amazon, Disney+ i nie tylko?Zobacz więcej

Przypominamy, że to już kolejna zmiana obsadowa w nowej odsłonie "Dynastii". Na początku w rolę Cristal wcielała się Nathalie Kelley. Z serialu odeszła też Nicollette Sheridan, która wcielała się w Alexis Carrington. Aktorka swoje odejście tłumaczyła chorobą matki. Rolę po niej przejęła dobrze znana widzom Elizabeth Gillies, czyli aktorka, która wciela się również w córkę głównego bohatera "Dynastii" - Fallon.

Zobacz galerię

5 powodów, dla których warto oglądać nową "Dynastię":

Komentarze

Skomentuj
  • Sol (gość)

    3 sezon - 3 Crystal

    07.09.2019 17:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×