"Dynastia" sezon 3. Daniella Alonso przejmuje rolę Cristal Jennings! Skąd ta zmiana?

Kolejna zmiana obsadowa w serialu "Dynastia". W 3. sezonie w roli Cristal Jennings nie zobaczymy już Any Brendy Contreras. Aktorkę zastąpi Daniella Alonso. Skąd ta zmiana? Wyjaśniamy!

Multimedia

Any Brendy Contreras w roli Cristal Jennings w 3. sezonie "Dynastii" już nie zobaczymy. Aktorka z powodów osobistych musiała zrezygnować z dalszej gry w serialu The CW, a producenci musieli szukać nowej aktorki. W nowych odcinkach "Dynastii" w ukochaną Blake'a Carringtona wcieli się Daniella Alonso, którą możecie kojarzyć z seriali "Pogoda na miłość" i "Revolution".

Niestety, Ana Brenda Contreras z powodów osobistych nie pojawi się w 3. sezonie "Dynastii". Chcielibyśmy podziękować za jej wkład i życzyć wszystkiego najlepszego. Chcielibyśmy powitać za to Daniellę Alonso, która przejmuje rolę Cristal – tłumaczył w rozmowie z TV Line showrunner "Dynastii" Josh Reims.

Nowa Alexis wybrana! Nie zgadniecie, kto przejął rolę po Nicollette Sheridan!Zobacz więcej

Przypominamy, że to już kolejna zmiana obsadowa w nowej odsłonie "Dynastii". Na początku w rolę Cristal wcielała się Nathalie Kelley. Z serialu odeszła też Nicollette Sheridan, która wcielała się w Alexis Carrington. Aktorka swoje odejście tłumaczyła chorobą matki. Rolę po niej przejęła dobrze znana widzom Elizabeth Gillies, czyli aktorka, która wciela się również w córkę głównego bohatera "Dynastii" - Fallon.

Zobacz galerię

5 powodów, dla których warto oglądać nową "Dynastię":

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×