"Dynastia Tudorów" sezon 4, odcinek 1. Król Henryk VIII poślubi swoją piątą małżonkę. Ma 17 lat [STRESZCZENIE ODCINKA]

Opowieść o politycznych układach, morderstwach i namiętności, która doprowadziła do religijnego przewrotu w Anglii. "Dynastia Tudorów" to serial obowiązkowy dla wszystkich miłośników historii, intryg i dziejów wielkich monarchów. Co wydarzy się w kolejnym, czwartym już sezonie produkcji? Sprawdź!

Multimedia

"Dynastia Tudorów" sezon 4, odcinek 1 - piątek, 9.04, godz. 21:30 na kanale Epic Drama

Co się stanie w pierwszym odcinku 4. sezonu?

Król Henryk VIII poślubi swoją piątą małżonkę - siedemnastoletnią Katarzynę Howard. Dziewczyna z racji swojego niskiego pochodzenia i zachwycającej urody, wzbudza na dworze żywe zainteresowanie. Szczególną uwagę poświęca jej królewski koniuszy, Thomas Culpepper. Tymczasem jedną z dam dworu nowej królowej zostaje jej przyjaciółka z dzieciństwa, Joan Bulmer.

"Dynastia Tudorów" - o serialu

Opowieść o politycznych układach, morderstwach i namiętności, która doprowadziła do religijnego przewrotu w Anglii. Akcja rozgrywa się w XVI-wiecznej Anglii, na dworze króla Henryka VIII - władcy, która ma wszystko oprócz jednego - męskiego potomka. Szarą eminencją jest sprytny kardynał Wolsey, nakłaniający Henryka do politycznych decyzji, które przysporzą mu wrogów. Na dworze monarchy każdy knuje intrygi, spiskuje i zawiera sojusze, by osiągnąć swój cel.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×