"Dynastie". Słynna mapa ze świata "Gry o tron" w czołówce nowej produkcji BBC! [WIDEO]

Nadchodzi zima. Może potrwać wieki. Walka dla zwierzęcych "Dynastii" nie ma końca… Jaki związek ma nowy serial dokumentalny BBC Earth z hitem HBO, "Gra o tron"? Sprawdźcie!

Multimedia

"Dynastie" - premierowy odcinek w czwartek, 22.11.2018 o 19:55 w BBC Earth! - sprawdź program tv

"Dynastie" to najnowsza seria przyrodnicza BBC Studios z narracją Davida Attenborough, opowiadająca historie pięciu wyjątkowych, zagrożonych wyginięciem gatunków zwierząt. Jest to ekscytująca i dramatyczna opowieść, jakiej nigdy nikt wcześniej nie odważył się pokazać w filmach przyrodniczych. Program ukazuje jak bardzo ludzkie w swoim zachowaniu są zwierzęta, walcząc między sobą o władzę i przetrwanie swoich dynastii w obliczu przytłaczających przeciwności losu, ale także okazując sobie czułość w relacjach rodzinnych.

Sir David Attenborough w ekscytującej opowieści o świecie zwierząt! [ZDJĘCIA+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Nieuniknione jest skojarzenie z "Grą o tron", w której bohaterowie analogicznie do bohaterów "Dynastii" często dają się ponieść pierwotnej naturze i niemalże zwierzęcemu instynktowi, walcząc o władzę i przetrwanie dla swojej rodziny.

BBC Studios połączyło siły z HBO, aby wspólnie odtworzyć słynną mapę ze świata "Gry o tron", która pojawia się w czołówce każdego odcinka, jednakże z bohaterami "Dynastii", Mapa pokazuje więc zwierzęce królestwa i ich przywódców w prawdziwych lokalizacjach, w których odcinki były kręcone. A wszystko to z przyprawiającą o ciarki muzyką z "Gro o tron"! Która dynastia zwycięży? Walka o przetrwanie trwa…

HBO ogłasza datę premiery finałowego sezonu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×