Dynastie

"Dynastie". Lara Gessler, Olga Frycz, Beata Ścibakówna i Adam Bielecki promują nową serię BBC! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Co łączy słynnego himalaistę, Adama Bieleckiego, z afrykańskim lasem? Jaki jest wspólny mianownik dla osób z tak różnych środowisk jak Beata Ścibakówna, Lara Gessler, Olga Frycz i siostry Dominikanki z Broniszewic? Wszyscy oni zdecydowali się zabrać głos, aby opowiedzieć poruszające historie bohaterów najnowszej serii przyrodniczej BBC Studios "Dynastie" - pięciu wspaniałych gatunków zwierząt, które są zagrożone wyginięciem.

21.11.2018Dynastie

"Dynastie". Nowa produkcja BBC wkrótce w Polsce! Sir David Attenborough w ekscytującej opowieści o świecie zwierząt! [ZDJĘCIA+ZWIASTUN]

Nowy serial BBC "Dynastie" to historie pięciu wyjątkowych, ale również zagrożonych wyginięciem gatunków zwierząt. O ich życiu i dramatycznych często losach wciągająco - jak zwykle - opowiada sir David Attenborough. Zobacz, jak bardzo ludzkie w swoim zachowaniu są zwierzęta, walcząc między sobą o władzę, ale także okazując sobie czułość w relacjach rodzinnych.

15.11.2018Dynastie

Przeczytaj także:

"Kolorowy wiatr" w wykonaniu Zalewskiego i Smolika. Zobacz eko manifest artystów i BBC Earth

Z okazji premiery nowej serii przyrodniczej „Planeta doskonała” BBC Earth wspólnie z Krzysztofem Zalewskim i Smolikiem postanowili tchnąć nową energię w kultowy utwór, który dla wielu z nas był pierwszym manifestem ekologicznym i muzycznym hołdem oddanym naturze. Nowa aranżacja utworu „Kolorowy wiatr” z filmu „Pocahontas” w zestawieniu z wyjątkowymi ujęciami z serii mają przypominać o nietracącym na aktualności przesłaniu, że nasz unikalny świat nie jest nam dany na zawsze i jeżeli chcemy go ocalić, to musimy sobie przypomnieć jak żyć z nim w harmonii.

02.02.2021Planeta doskonała

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×