Dyskoteka Gra

"Dyskoteka Gra". Największy Sylwester disco w Polo TV i Disco Polo Music jednocześnie! Kto wystąpi?

W sylwestra oba kanały disco-polo porwą widzów największymi hitami disco wykonanymi przez plejadę gwiazd tego gatunku. Już od 19.30 wystartuje szalona zabawa. To będzie wyjątkowy sylwester Dyskoteka Gra! czyli największy sylwester disco, na którym wystąpi aż 31 najważniejszych artystów disco, usłyszymy ponad 60 przebojów a oprawa będzie godna najlepszych światowych wydarzeń muzycznych.

16.12.2021Dyskoteka Gra

Przeczytaj także:

Sylwester 2021 - transmisja w tv. Gdzie oglądać? Kto wystąpi w Zakopanem i na Stadionie Śląskim w Chorzowie? [Sylwester 2021 TVP, Sylwester 2021 Polsat]

W sylwestrową noc nie zabraknie atrakcji. Stacje przygotowały szereg wspaniałych wydarzeń, które będą transmitowane z różnych zakątków kraju. Sprawdź, gdzie zaśpiewają Twoje ulubione gwiazdy i jakie jeszcze atrakcje zaplanowano na pożegnanie starego roku i powitanie roku 2022. Co oglądać w sylwestrową noc?

22.12.2021Sylwester 2021

Sylwester Marzeń z Dwójką 2020. Kultowy Bad Boys Blue wystąpi podczas Sylwestra z Dwójką!

Tegoroczny Sylwester Marzeń, w którym gwiazdy wystąpią w amfiteatrze w Ostródzie odbędzie się w tanecznym stylu lat 80. Tylko w telewizyjnej Dwójce będziemy mieli okazję zobaczyć i posłuchać największych przebojów tej niezapomnianej dekady. Obok Thomasa Andersa z Modern Talking, zobaczymy drugi najważniejszy zespół lat 80. - Bad Boys Blue, który właśnie potwierdził swój udział w sylwestrowym koncercie.

31.12.2020Sylwester 2020

Sylwestrowa Moc Przebojów 2018. Polsat zaprasza na dyskotekę roku! Kto wystąpi podczas sylwestrowej nocy na Stadionie Śląskim? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Sylwestrowa Moc Przebojów 2018 z Telewizją Polsat w tym roku na kultowym Stadionie Śląskim. Impreza nafaszerowana będzie nie tylko wspaniałymi gwiazdami, ale również nagrodami w konkursach. Usłyszymy przeboje, przy których bawią się wszyscy, niezależnie od wieku, okazji czy tanecznych umiejętności. Kto wystąpi podczas sylwestra na Stadionie Śląskim z Polsatem? Oto szczegóły!

11.12.2018Sylwestrowa Moc Przebojów 2018

„Sylwestrowa Moc Przebojów 2015”. Kto wystąpi w Katowicach? [GALERIA]

Po raz dziewiąty w historii „Sylwestrowa Moc Przebojów” zabrzmi setką najnowszych i starych przebojów, rozbłyśnie feerią dyskotekowych świateł i zaleje widzów doskonałym dźwiękiem. Po raz pierwszy wprost z serca Katowic, z placu Honorowego pod symbolem miasta – Spodkiem, wystąpią artyści, których wielkie przeboje będzie mógł zaśpiewać każdy na placu i przed telewizorem – bo w tym roku zaprosimy widzów na największe karaoke na świecie!

31.12.2015Sylwester w TV

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×