"Dywizjon 303. Historia prawdziwa". Kusząca Edyta Górniak i poważna Julia Wieniawa na uroczystej premierze filmu! [GALERIA]

W Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu "Dywizjon 303. Historia prawdziwa". Oprócz obsady, w wydarzeniu wzięła udział także Edyta Górniak, która nagrała piosenkę promującą film. Kto jeszcze pozował do zdjęć? Zobacz galerię!

Multimedia

Film "Dywizjon 303" to prawdziwa historia polskich asów przestworzy, inspirowana bestsellerem Arkadego Fiedlera o tym samym tytule. Polscy lotnicy, początkowo niedoceniani i wyśmiewani, stają się legendą. W ramach Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii (RAF-u) tworzą elitarną jednostkę - Dywizjon 303, który nie ma sobie równych.

Edyta Górniak nagrała piosenkę promującą film o Dywizjonie 303! Jak wyszło? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W czasach, gdy każdy dzień mógł być ostatnim, nie wahali się wykonywać ewolucji powietrznych na granicy szaleństwa. Nikt nie latał tak jak oni. Ich ponadprzeciętne umiejętności i niezwykły patriotyzm mogą być przykładem dla kolejnych pokoleń Polaków, czym jest prawdziwe bohaterstwo. Film opowiada nie tylko o spektakularnych akcjach, w których brali udział podczas Bitwy o Anglię, ale pokazuje również ich życie prywatne. Kogo kochali, kogo stracili i za kim tęsknili.

W rolach głównych występują: Maciej Zakościelny, Piotr Adamczyk, Jan Wieczorkowski, Antoni Królikowski, Marcin Kwaśny, Krzysztof Kwiatkowski, Anna Prus i Cara Theobold. Oprócz obsady "Dywizjonu 303", na uroczystej premierze filmu w Warszawie pojawili się też m.in. Edyta Górniak, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Misiek Koterski i Marcela Leszczak, Krzysztof Ibisz, Julia Wieniawa i Paweł Deląg. Zobacz zdjęcia w naszej galerii!

Plakat filmu o polskich lotnikach już w sieci! Udany? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×