dywizjon 303

"Dywizjon 303. Historia prawdziwa" [RECENZJA]. Przystojni chłopcy opakowani w mundury, czyli kino niewykorzystanego potencjału

Na fabularny film o Dywizjonie 303 polscy widzowie musieli czekać bardzo długo, jednak gdy już się doczekali, to otrzymali nie jeden, a dwie produkcje, które opowiadają o losach tych samych bohaterów. Dopiero co w kinach mogliśmy oglądać brytyjsko-polski film „303. Bitwa o Anglię”, a już na ekranach pojawia się – od dawna oczekiwany – polski film „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”. Oceniamy.

31.08.2018Recenzje

"303. Bitwa o Anglię" [RECENZJA]. Opowieść o męstwie, bohaterstwie, absurdzie wojny i dziejowej podłości

„303. Bitwa o Anglię” to pierwszy z dwóch filmów o Dywizjonie 303, które na ekranach kin pojawią się w sierpniu 2018 roku. Nim widzowie będą mieć okazję zobaczyć buńczucznie zapowiadany obraz „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, do kin trafia brytyjsko-polska produkcja pt. „303. Bitwa o Anglię”, gdzie w rolach głównych pojawili się Iwan Rheon, Milo Gibson oraz Marcin Dorociński. Zapraszamy do lektury recenzji.

18.08.2018Recenzje

"Dywizjon 303". Antoni Królikowski komentuje dystrybucyjne zamieszanie wokół filmu. Czy produkcja trafi wkrótce do kin? [WIDEO+ZDJĘCIA]

O filmie "Dywizjon 303" zrobiło się głośno na początku listopada, w kontekście problemów z dystrybutorem - firmą Kino Świat, która odstąpiła od umowy, zarzucając producentowi rażące naruszenie zasad produkcji filmu. Sprawę w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl skomentował Antoni Królikowski - jeden z aktorów biorących udział w produkcji.

03.12.2016Dywizjon 303

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×