"Dżentelmeni i wieśniacy". Jarosław z programu TTV nie żyje! Mężczyzna popełnił samobójstwo?

Tragiczne wieści dla wszystkich fanów programu TTV "Dżentelmeni i wieśniacy". Nie żyje jeden z bohaterów tego show, Jarosław, rybak z Mrzeżyna. Mężczyzna wjechał rozpędzonym samochodem do kanału portowego w Mrzeżynie.

Multimedia

Program "Dżentelmeni i wieśniacy" od początku budzi kontrowersje. Niektórzy widzowie uważają, że "wieśniacy" celowo są przedstawiani niekorzystnie, aby podbić oglądalność show, jednak dla wielu uczestników programu jest to szansa na pewną zmianę w swoim życiu.

Właśnie z takim nastawieniem do programu "Dżentelmeni i wieśniacy" zgłosił się Jarosław, rybak z Mrzeżyna. W programie mężczyzna zamienił się rolami z biznesmenem Przemkiem i był pod wrażeniem jego życia.

Niestety, Jarosława już nie ma z nami. Jak informuje "Dziennik Bałtycki", w sobotę, 20 czerwca, ok. godziny 7 z niewyjaśnionych dotąd przyczyn samochód osobowy wjechał do kanału portowego w nadmorskim Mrzeżynie. Z wody wydobyto około 50-letniego mężczyznę. Był to Jarosław.

Wilk morski i samiec alfa, czyli starcie żywiołów [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

O tym, że mężczyzna prawdopodobnie popełnił samobójstwo jako pierwsza poinformowała redakcja "Super Expressu":

Jak wynika z naszych nieoficjalnych informacji, mężczyzna miał prawdopodobnie założone kajdanki, a wjazd auta do kanału nie był wypadkiem, a dramatycznym końcem decyzji o podjęciu samobójstwa – podaje "SE".

Te wieści potwierdziła Ewa Obarek z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie, która telewizji Polsat powiedziała:

Dotychczasowe ustalenia poczynione w tej sprawie wskazują, że było to samobójstwo i w tym kierunku prowadzone jest postępowanie, jednakże w jego toku prokurator będzie ustalał wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • anna (gość)

  Te samobojstwa to sa owoce oglupiajacych programow TTV. Ludzie odpowiadajacy za program tej stacji sa odpowiedzialni za to

  07.07.2020 08:37
 • Silent (gość)

  Okiku. Szukasz WAŻNIEJSZYCH tematów w telemagazynie?...

  24.06.2020 06:10
 • Ten którego nie było (gość)

  W Polsce na 10 samobójców 9 to mężczyźni. Jest to przemilczany problem.

  23.06.2020 18:17
 • Gość (gość)

  Jesteś człowiekiem bez empatii. Komentarz głupi i nie na miejscu. Jak nie wiesz co napisać to się nie udzielaj.Współczuję rodzinie. Tragedia dla tych ludzi. Ale nie wydaje mi się że to samobójstwo.

  23.06.2020 12:51
 • Gość (gość)

  Jesteś człowiekiem bez empatii. Komentarz głupi i nie na miejscu. Jak nie wiesz co napisać to się nie udzielaj.Współczuję rodzinie. Tragedia dla tych ludzi. Ale nie wydaje mi się że to samobójstwo.

  23.06.2020 12:51
 • Okiu (gość)

  Jeszcze trochę to zrobicie z niego bohatera narodowego. Jego nazwiskiem ulice nazwijcie. Czy nie ma ważniejszych tematów?

  23.06.2020 05:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×