"Dżentelmeni i wieśniacy" sezon 2. odc. 4. Ryszard "Szczena" Dąbrowski jako lew salonowy! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Tym razem w programie "Dżentelmeni i wieśniacy" pojawi się najsłynniejszy Wieśniak w Polsce - Ryszard "Szczena" Dąbrowski. Sprawdź, co wydarzy się w nowym odcinku!

Multimedia

"Dżentelmeni i wieśniacy" w czwartki o godz. 22:30 w TTV! - sprawdź program tv

W kolejnym odcinku "Dżentelmeni i wieśniacy" widzów czeka nie lada gratka. Na podbój poznańskich salonów wyruszy najsłynniejszy wieśniak w Polsce - Rysiek Dąbrowski znany jako "Szczena".

Pierwszy polski "żywy" Ken i jego wróżba! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Poznań - miasto doznań otworzy przed naszym bohaterem drzwi do świata, w którym ten odnajdzie się z właściwym sobie szczerym urokiem. Jako chłopak do "tańca i do różańca" pozna inny sposób dbania o siebie. Zmierzy się ze sztuką na wernisażu. Trafi też na tor wyścigowy, gdzie prawie spełni swoje największe marzenie. Zadba też o niespodziankę dla najważniejszej osoby w jego życiu.

Jego miejsce u boku narzeczonej Ryśka - Asi w Koźniewie Średnim zajmie Patryk, agent gwiazd. Przybędzie na wieś w wielkomiejskim stylu, serwując gospodarzom na powitanie szampana z …musztardówki. Czy jego styl i szyk przyda się przy ocieplaniu ścian latryny? A jak na jego wdzięk zareaguje Asia, pod okiem której będzie robił pranie ?

Jak przetrwać sesję z udziałem roznegliżowanych modelek? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przed nami kolejny odcinek "Dżentelmenów i Wieśniaków", w którym panowie będą udowadniać, że zmiany w życiu mają sens i mogą wyjść tylko na lepsze. A finałowa kolacja zaskoczy wszystkich.

SPRAWDŹ! Najlepsza kolekcja seriali i programów na żywo w ofercie player+

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Przecież ta rodzina ze wsi to alkoholicy, patologia w mieście też takich się znajdzie, ciężko na nich było patrzeć.

    04.05.2018 10:14
  • Ktoś (gość)

    A nie pomyślał nikt, że oba programy są wyreżyserowane. Fajnie się ogląda takich..., a oni kasę trzepią :-)

    12.04.2018 23:48
  • ja (gość)

    Coś w tym jest ale sama nie wiem co

    24.03.2018 23:29
  • ja (gość)

    Coś w tym jest ale sama nie wiem co

    24.03.2018 23:28
  • waski (gość)

    Macie racje ... wstyd mi za takich ludzi .Siedza a raczej gnija w domu u mamusi zamiast ruszyc sie z domu poszukac pracy ustawic sie w zyciu a nie zerowac na rencie mamy . Rysiek i Aska dla mnie macie wielkie zero nic nie prezentujecie ... brak słów

    24.03.2018 23:26
  • marcin (gość)

    Wlasnie ogladalem odcinek i powiem krótko PATOLOGIA !!!!!!! Rysiek robil show robiac z siebie idiote aska dramat po prostu dramat jak cala reszta rodziny Ryska bród, smród i jeszcze robale chodzace wszedzie a najgorsze , ze Rychu jak i Aska caly odcinek byli nawaleni....m.

    24.03.2018 22:08
  • ivi (gość)

    taki szarmancki damski bokser...

    24.03.2018 13:46
  • ivi (gość)

    taki szarmancki damski bokser...

    24.03.2018 13:46
  • Mika (gość)

    Fajny odcinek! Rychu jaki szarmancki, szkoda że tak pije

    23.03.2018 20:36
  • kazimierz (gość)

    To skandal,że telewizja promuje taką patologię i jeszcze daje im zarobić. Przecież oni nigdy się nie zmienią,a pieniądze przepiją

    23.03.2018 18:12
  • NAUCZYCIEL W WARSZAWY (gość)

    MYŚLAŁEM ŻE TYLKO PISUARSKIE KIBOLE SĄ TACY PROŚCI ALE OKAZUJE SIE ŻE MAJĄ JEDNAK MOCNĄ KONKURENCJĘ!. MOGĄ SOBIE RĘKĘ PODAĆ NA MECZU!.

    23.03.2018 16:20
  • JAREK WETERYNIARZ (gość)

    ALE BURACTWO I PATOLOGIA!!!!. BOŻE ŻE W POLSCE TAKIE LUDZIE JESZCZE ŻYJĄ?!!! PROSZĘ ICH UŚPIĆ!!!!!!!!!!!

    23.03.2018 16:16
  • ryszard dran (gość)

    gdzie objrze cally odc zagranica?

    23.03.2018 14:36
  • Aga (gość)

    Aśka zakochana w Ryśku jakby był jeden na świecie. Wygląda jakby nie trzeźwiała,włosy tłuste, a przecież nie brzydka z niej dziewczyna. Szkoda jej... Rysiek zero ogłady i odpowiedniego zachowania katastrofa.

    23.03.2018 14:11
  • Anna (gość)

    Ogromny niesmak po obejrzeniu odcinka, nie dało się patrzeć na ten syf robale wieczne pijaństwo. Totalna patologia.... Podziwiam, że dżentelmen tyle tam wytrzymał...ja na jego miejscu odwrocilabym się na pięcie i wyszła. Dziwi mnie to, że taka rodzinę wzięli do odcinka, zamiast zaznajomić miastowego z życiem i pracą na wsi musiał na to patrzeć.

    23.03.2018 13:12
  • Henryko (gość)

    Mam wielki niesmak po obejrzeniu odcinka !!! Sądziłem , że w programie występują , biedni, ale prawi ludzie !!! Okazało się , że alkoholik , kryminalista , nierób wyrósł na celebryte !!! Wstyd i żenada !!!!!

    23.03.2018 12:23
  • W K (gość)

    Pierwszy dżentelmen w tym sezonie, który faktycznie okazał się dżentelmenem i przede wszystkim prawdziwym mężczyzną :) A Rysio może wreszcie coś zrozumiał....

    23.03.2018 10:52
  • Pati (gość)

    Odcinek fajny. Poznaniak i jego dziewczyna okazali się fantastycznymi ludźmi. Szczena jak to Szczena dużo pije, gada a mało robi w kierunku polepszenia swojego bytu. Aśka ...szkoda jej. Zmarnowana dziewczyna.

    23.03.2018 10:10
  • Xd (gość)

    Masakra szczena i aska patologia jak byk.

    23.03.2018 08:15
  • Teresa (gość)

    Ryszard draniu,oddaj rower bo ja się boję że mi stracisz!!!

    23.03.2018 08:10