"Dżentelmeni i wieśniacy" sezon 2, odcinek 2. Jak przetrwać sesję z udziałem roznegliżowanych modelek? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W jutrzejszym (08.03.2018) odcinku „Dżentelmenów i wieśniaków” zamiana jakiej jeszcze nie było. A to za sprawą głoszącego Słowo Boże mieszkańca wsi Węgliska, zwanego Amiszem! Zobaczcie, co się wydarzy!

Multimedia

"DŻENTELMENI I WIEŚNIACY" - SPRAWDŹ PROGRAM TV

Wieśniak, który na kilka dni zawita do stolicy, będzie musiał stoczyć walkę z czyhającymi tam pokusami. A tych od samego początku będzie mnóstwo. Jak odnajdzie się na imprezie urodzinowej u brata dżentelmena? Jak zniesie pierwszy raz na kręglach, rozrywce niemal narodowej kraju, skąd pochodzi. Czy zgodzi się na sesję fotograficzną w towarzystwie roznegliżowanych modelek? To będzie dla niego ciężka konfrontacja wartości.

2. sezon hitowego programu już od czwartku w TTV! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W jego „Jakubowej zagrodzie” żona wraz z siedmiorgiem dzieci będzie gościć modela z Warszawy – Gabriela. Elegancki singiel, który nie liczy ile na siebie wydaje, będzie musiał zaopatrzyć liczną rodzinę w jedzenie i ubrania za 130 złoty. Jak się sprawdzą jego maniery podczas pierwszego posiłku z tradycyjną rodziną. Czy uważający się za człowieka sukcesu dżentelmen sprosta wyzwaniom codziennego życia na wiejskim gospodarstwie? To będzie pouczająca dla obydwu stron zamiana.

"DŻENTELMENI I WIEŚNIACY" - Premiera 8 marca, czwartek, godz. 22:30

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Si (gość)

  Przecież ten dzentelmen to polska wieś. Przyjechał do Warszawy na studia i już jest warszawiak jak większość w Warszawie. Płakać się chce.

  14.11.2018 20:51
 • semir* (gość)

  Masz racje i to chyba z Pragi. ....-!

  22.07.2018 21:58
 • Pio (gość)

  Faktycznie..ta blondyna to prostytutka.Moslem. okazje poznac osobiscie :-) jednym slowem dno.Jaka x niej modelka? Niska z widocznym zezem ..Tak wygladaja modelki? Nie ...tak wygladaja dziwki w podrzednych burdelach.P.S NIE SKORZYSTALEM :) A TVN powinien zwracac uwage na to kogo zatrudnia do swoich produkcji

  16.03.2018 07:08
 • Ktostaki (gość)

  Ktoś wie jak nazywa się Gabriel z dzisiejszego odcinka?

  14.03.2018 01:26
 • amiszek (gość)

  GLUPI JESTES

  14.03.2018 00:33
 • Al (gość)

  TVN znowu promuje dziwki.Ta blondyna z zezem niby modelka to prostytutka

  13.03.2018 19:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×