Dzieci Anny Przybylskiej odwiedziły nowo narodzonego syna Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka

Martyna Gliwińska to była partnerka Jarosława Bieniuka. W marcu urodziła Kazika, który jest owocem tego związku. Teraz malucha odwiedził nie tylko jego ojciec, ale też dzieci Bieniuka i zmarłej w 2014 roku Anny Przybylskiej.

Multimedia

Dzieci Anny Przybylskiej odwiedziły brata

Związek Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej był bardzo burzliwy. O ich rozstaniu wiele się mówiło, a kiedy Gliwińska ogłosiła, że spodziewa się dziecka byłego piłkarza Arki Gdynia, komentarzy tylko przybyło. Kobieta wskazywała, że Bieniuk nie interesuje się ani nią, ani dzieckiem, którego się spodziewa.

Córka Anny Przybylskiej odpowiedziała na pytania dotyczące jej ust i chłopaka. Co robi w czasie kwarantanny?Zobacz więcej

W drugiej połowie marca Martyna Gliwińska urodziła syna, któremu dała na imię Kazik. Po kilkunastu dniach maluch doczekał się odwiedzin ojca. Jarosław Bieniuk pojawił się u niego razem z trójką swoich dzieci, których mamą jest zmarła w 2014 r. aktorka Anna Przybylska.

Zdjęcie Jarosława z Kazikiem oraz Oliwią, Janem i Szymonem pojawiło się nie tylko na profilu Martyny Gliwińskiej, ale też Oliwii Bieniuk. Ze względów bezpieczeństwa, wszyscy mają na nim twarze zakryte maseczkami ochronnymi. Całej rodzinie życzymy zdrowia!

Oliwia Bieniuk w odważnej wersji na TikToku! Córka Anny Przybylskiej zmienia wizerunek?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×