dzieci gwiazd

"Dzień Dobry TVN". Sebastian Karpiel-Bułecka pokazał córkę! Tak wygląda Antonina Karpiel-Bułecka. "Cały tata"

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska od 2018 r. są małżeństwem, ale jeszcze wcześniej zostali rodzicami - w 2015 r. powitali na świecie córkę Antoninę, a dwa lata później syna Jędrzeja. Modelka raczej wystrzegała się przed publikacją wizerunku dzieci w sieci. Ich słynny tata nie miał takich oporów, prezentując fanom zdjęcie z pociechą. Zdaniem internautów, Tosia to kopia ojca!

02.10.2022Dzień Dobry TVN

Natalia Kukulska pokazała dorosłe dzieci. Uwagę skradła kompletnie odmieniona 17-letnia Anna Dąbrówka!

Natalia Kukulska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. 46-letnia artystka na scenie jest obecna niemal od dziecka. Polacy obserwowali to, jak dorastała, a dzisiaj sama.... ma już praktycznie dorosłe dzieci! Kukulska właśnie pokazała się w ich towarzystwie, a uwagę fotoreporterów skradła skradła kompletnie odmieniona 17-letnia Anna Dąbrówka!

28.09.2022The Voice of Poland

Rodziny na ekranie. Nie tylko Katarzyna i Cezary Żakowie są aktorską rodziną. Oto znane pary, które mogliśmy podziwiać na ekranie!

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu i... na ekranie! Widzą o tym m.in. Katarzyna i Cezary Żakowie, którzy od lat razem grają w popularnych produkcjach. Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski, Karolina Nolbrzak i Włodzimierz Matuszak, Dominika Figurska i Michał Chorosiński, czy Joanna Brodzik i Paweł Wilczak - te pary również poznały się na planie. Sprawdźcie, kto jeszcze pracuje z bliskimi.

27.09.2022Ranking

Izabella Scorupco świętuje 25. urodziny córki! Julia to prawdziwa piękność! Jest zupełnym przeciwieństwem "polskiej dziewczyny Bonda"

Izabella Scorupco to dla wielu jedna z najpiękniejszych aktorek. Największą sławę przyniósł jej film "GoldenEye", gdzie zagrała u boku Pierce'a Brosnana. Prywatnie to matka dwójki pociech - jej starsza córka dopiero co świętowała 25. urodziny. Julia to zupełne przeciwieństwo swojej słynnej mamy, ale urody nie można jej odmówić!

21.09.2022GoldenEye

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×