Dzieci Magdy Gessler - Lara Gessler i Tadeusz Müller - biorą udział w quizie o swojej mamie! Jak dobrze ją znają?

Dzieci Magdy Gessler - Lara Gessler i Tadeusz Müller - wzięli udział w naszym quizie o królowej smaków! Jak dobrze znają swoją mamę? Z którym pytaniem mieli największy problem?

Multimedia

Lara Gessler i Tadeusz Müller, czyli dzieci Magdy Gessler - królowej smaków i najpopularniejsza restauratorka w Polsce. Przy okazji nagrań nowej edycji programu "MasterChef", w którym Magda Gessler jest jurorką, postanowiliśmy zrobić Larze i Tadeuszowi szybki quiz na temat ich mamy.

Syn Magdy Gessler, Tadeusz Müller zdradza szczegóły wspólnej wyprawy do Gwatemali!Zobacz więcej

Magda Gessler to kobieta, która zawsze ma swoje zdanie i nie boi się go wyrażać. Mocno stąpa po ziemi, wie, czego chce i co lubi najbardziej. Czasami wydaje się jednak, że trudno ją okiełznać. Czy to udało się jej dzieciom?

Jak Lara i Tadeusz odpowiedzieli na pytania dotyczące ich mamy? Sprawdziliśmy, czy wiedzą, w którym kraju chciałaby mieszkać jurorka "MasterChefa", którą porę roku lubi najbardziej oraz, jakie danie trzeba jej przyrządzić, aby poprawić jej humor. Czy dzieci Magdy Gessler były zgodne - ze sobą i - co najważniejsze - ze swoją mamą? Sprawdźcie!

Magda Gessler stworzyła lody na Dzień Dziecka! Będzie je rozdawać Warszawiakom!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×