Dzieci z "M jak miłość". Mateusz, Łukasz, Zosia, Natalka i wiele innych! Ci mali bohaterowie podbili serca widzów. Jak wyrośli?

Serialowe maluchy zawsze wiedzą, jak skraść serca fanów serialu "M jak miłość"! Część z nich dorastała na ekranie naszych telewizorów, inne dołączyły do obsady całkiem niedawno. Zobaczcie, jak zmieniły się dzieci z "M jak miłość".

Multimedia

Dzieci z "M jak miłość"

W każdym szanującym się serialu obyczajowym nie może zabraknąć dzieci, które przecież są ważnym elementem codziennego życia. Nie inaczej jest w serialu "M jak miłość", najpopularniejszym i najczęściej nagradzanym serialu w Polsce.

Aktorki i aktorzy, którzy odeszli z serialu. Dlaczego? Co stało się z ich bohaterami?Zobacz więcej

"M jak miłość" jest już 20 lat na antenie polskiej telewizji, więc część ekranowych dzieciaków zdążyła już dorosnąć. Mateusz (Krystian Domagała) i Łukasz (Jakub Józefowicz) to już poważni mężczyźni, którzy odważnie biorą odpowiedzialność za swoje życie. Podobnie jest w przypadku Natalki (Marcjanna Lelek) i Uli (Iga Krefft).

Sztafeta pokoleń szybko mknie do przodu! Maciek (Franciszek Przanowski) i Wojtek (Feliks Matecki) rosną jak na drożdżach, a w serialu pojawiły się oczywiście nowe maluchy. Ulubieńcami widzów są oczywiście dzieci Marcina (Mikołaj Roznerski), Szymek (Stanisław Szczypiński) i Maja (Oliwia Kaczmarek), a także bliźniaczki Zduńskich, Zuzia i Emilka (Marcelina i Julia Kempka).

Więcej na temat dzieci z "M jak miłość" dowiecie się z naszej galerii! Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×