Dziecko Kate i Williama dostanie prezent z Krakowa [ZDJĘCIA]

Od kiedy informacja o ciąży Kate wyszła na jaw, jest to jeden z top tematów w mediach. Przyszła księżniczka bądź książę ma przyjść na świat w lipcu lub sierpniu.

Z tej wyjątkowej okazji butik z luksusową odzieżą dla dzieci postanowił wysłać prezent dla nowego członka królewskiej rodziny. Sklep w Krakowie jest pierwszym oddziałem francuskiej firmy w Polsce, dlatego w paczce znajdzie się krakowski akcent.

Na wyjątkowy prezent składa się pluszowy miś, szkatułka na pamiątki z pierwszych miesięcy życia oraz śliniaczek. Całość warta ok. 400 złotych. - To prezent na całe życie. Moi synowie regularnie wyjmują swoją szkatułkę z pamiątkami - mówi Marta Cisowska-Król, przedstawicielka butiku.

CZYTAJ TAKŻE: OPUBLIKOWALI ZDJĘCIA CIĘŻARNEJ KATE W BIKINI DZIECKO KATE MIDDLETON I KSIĘCIA WILLIAMA URODZI SIĘ W LIPCU

Do prezentu dołączono skrzyneczkę, wykonaną przez krakowskich rzemieślników, z tradycyjnymi koralami. Istotna jest nie tylko zawartość paczuszki, ale i przyjemność z jej otwierania.

Dlatego przed jej zamknięciem rozpylono delikatne perfumy.

Podarunek jest już gotowy, ale pracownicy butiku poczekają jeszcze kilka dni zanim go wyślą. Przez ten czas, klienci sklepu mogą podpisać się na kartce z życzeniami dla książęcej pary i ich dziecka.

Więcej zdjęć znajdziesz na stronie [b]GazetaKrakowska.pl[/b]!

CZYTAJ TAKŻE: KATE MIDDLETON WCIĄŻ ŹLE ZNOSI CIĄŻĘ PUBLIKOWANIE ZDJĘĆ NAGIEJ KATE MIDDLETON ZAKAZANE

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×