Dziecko Kate i Williama - wyjątkowy dokument BBC w Dwójce

Świat od kilku miesięcy zadaje sobie pytanie, jakiej płci będzie przyszły następca brytyjskiego tronu - dziecko Kate i Williama?

CZYTAJ TAKŻE: DZIECKO KATE MIDDLETON I KSIĘCIA WILLIAMA WARTE 376 MILIONÓW ZAKŁADY NA IMIĘ DZIECKA KATE I WILLIAMA

TVP2 już wkrótce wyemituje film produkcji BBC zatytułowany "Przyszły król" lub jego drugą wersję pt. "Przyszła królowa"...

Brytyjski nadawca, stacja BBC zdecydowała się zrealizować specjalny dokument z okazji narodzin przyszłego następcy tronu. Nie znając płci dziecka, twórcy przygotowali dwie wersje filmu. Tuż po przyjściu na świat dziecka Kate i Williama TVP2 wyemituje jedną z nich.

W dobie mediokracji dziecko następcy tronu, Williama i Kate Middleton już dziś postrzegane jest nie tylko jako trzecia osoba w kolejce do brytyjskiej korony, ale i międzynarodowy celebryta. Przy szpitalu St. Mary’s w Paddington, w którym rodzić będzie Kate, zbudowano platformę dla fotografów, a okoliczni mieszkańcy już dziś dostają propozycje, by na kilka dni odsprzedać redakcjom należące do nich miejsca parkingowe. Szacuje się, że dzięki książęcemu dziecku obroty handlowe w Wielkiej Brytanii wzrosną o 243 mln funtów.

CZYTAJ TAKŻE: KATE MIDDLETON URODZI TAM, GDZIE RODZIŁA KSIĘŻNA DIANA KSIĘŻNA KATE NIECHCĄCY UJAWNIŁA PŁEĆ DZIECKA. BĘDZIE MIAŁA CÓRKĘ [ZDJĘCIA]

Wydarzenia związane z narodzinami księżnej bądź księcia przykuwają uwagę opinii publicznej i rozgrzewają emocje nie mniej niż inne wydarzenia z życia królewskiego rodu. Kamery towarzyszyły małżeństwu Karola i Diany od królewskich zaślubin po tragiczny wypadek księżnej. Prasa na bieżąco komentowała epizody z życia jej synów - Williama i Harry’ego. Media bezlitośnie nagłaśniały kontrowersje wokół romansu Karola, relacjonowały też narzeczeństwo i ślub następcy tronu Williama z piękną Kate Middleton. Teraz Wielka Brytania oraz znaczna część świata pasjonują się narodzinami pierwszego dziecka Kate i Williama.

"Przyszły król" / "Przyszła królowa" - dokument produkcji BBC, na antenie TVP2 (po narodzinach dziecka księcia Williama i Kate Middleton)

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×