Dziecko Książkiewicz znów ma ojca!

Oni wciąż są razem!

Multimedia

Wbrew krążącym plotkom, Krzysztof Latek (45 l.) nie pozostawił Weroniki Książkiewicz (29 l.) i ich synka na pastwę losu

Mimo że pochłaniają go interesy, biznesmen pamięta o tym, że jest teraz głową rodziny i musi dbać o ukochaną i małego Borysa (2 mies.). Mamy na to dowód!

W środę wieczorem Latek podjechał z Książkiewicz pod jej warszawskie mieszkanie. Delikatnie wyjął z samochodu nosidełko z dzieckiem. Troskliwie owinął malucha kocykiem i cała trójka pospiesznie weszła do domu. To oznacza jedno - między nimi wszystko jest w porządku.Od jakiegoś czasu kolorowe gazety rozpisywały się, jakoby związek Latka z Książkiewicz należał już do przeszłości. Mówiono, że porzucona aktorka zaszyła się z dzieckiem w domu, a nawet myśli o wyprowadzeniu się do Poznania do mamy. Wszystkie te pogłoski pewnie wzięły się z tego, że Latek ma opinię lekkoducha. Od kiedy Weronika zdradziła, że spodziewa się dziecka, obawiano się, czy biznesmen dorósł do roli ojca.

Artystka za to święcie wierzyła w ukochanego i była pewna ich wspólnego szczęścia. Nie myliła się! Choć Latek bardzo dużo czasu spędza w podróżach, to wcale nie oznacza, że opuścił piękną aktorkę i małego Boryska. Widać mężczyzna bardzo poważnie podszedł do faktu, że od teraz na jego barkach spoczywa większa odpowiedzialność. Dlatego też chce zapewnić najbliższym godną przyszłość. Ku wielkiemu szczęściu Weroniki.

Zobacz również: Kogo za pupę łapie Nergal?!

Czytaj także: Na Krzysztofie Latku nie można polegać? Świat Książkiewicz stanął na głowie! Porzucona Weronika Książkiewicz!?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×