Dzień Babci i Dziadka 2022. Najfajniejsze babcie i dziadkowie z filmów i seriali! Ich wnukowie mają prawdziwe szczęście

Z okazji Dni Babci i Dziadka przyjrzeliśmy się najstarszym bohaterom filmów i seriali. Zarówno w polskich, jak i w zagranicznych produkcjach są dziadkowie, z którymi można konie kraść. Którzy są najfajniejsi? Zobaczcie sami!

Multimedia

Babcie i Dziadkowie w TV

Dzień Babci i Dzień Dziadka to te chwile w roku, kiedy szczególnie możemy dać wyraz swoich uczuć do najstarszych w rodzie. Wizerunek babci i dziadka zmienia się na przestrzeni lat. Nie są to już tylko ludzie w podeszłym wieku, którzy siedzą w fotelu przy kominku, albo przed telewizorem. Coraz częściej dziadkowie są pełni wigoru, którego można tylko pozazdrościć. Wciąż są jednak tymi osobami w rodzinie, z którymi chętnie spędza się czas ze świadomością, że nic złego nie może nas przy nich spotkać.

Oto najfajniejsze dzieci z filmów i seriali!Zobacz więcej

Babcie i Dziadkowie to także ważni bohaterowie filmów i seriali. Wystarczy wspomnieć niezastąpioną Barbarę Mostowiak z "M jak miłość" czy Marię Ziębę z "Na Wspólnej". To babcie, na które wnuki mogą liczyć o każdej porze dnia i nocy. W filmach istotne role odgrywają też oczywiście dziadkowie. Którzy są najfajniejsi? Zobaczcie w naszej galerii!

Najfajniejsze mamy z filmów i serialiZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • bbbbbbbbbbbbbbbb (gość)

    wybrano samych najgorszych

    21.01.2022 11:39
  • metoda na wnuczka (gość)

    Najfajniejszą babcią czy też dziadkiem jest posłanka Grodzcka...

    21.01.2019 22:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×