"Dzień". Belgijski kryminał w Ale kino+! Gdzie oglądać online? [ZDJĘCIA]

Ale kino+ zaprasza na trzymający w napięciu serial kryminalny "Dzień" („De Dag"”), którego narracja została skonstruowana w nietypowy sposób – jest opowiadana z różnych punktów widzenia. Pełna grozy belgijska produkcja będzie emitowana już od niedzieli, 5 sierpnia w Ale kino+. W dniu premiery telewizyjnej wszystkie odcinki dostępne będą w nc+ GO oraz nc+ GO TV.

Multimedia

Belgijska prasa nazwała tę produkcję „kryminalnym serialem roku, który trzeba zobaczyć”. Twórcy w nieoczywisty sposób zbudowali fabułę. Historia przedstawiona jest z wielu perspektyw, przez co sympatia widzów w stosunku do bohaterów zmienia się z odcinka na odcinek. W rolach głównych najpopularniejsze nazwiska belgijskiego kina: Jeroen Perceval ("Głowa byka", "Borgman", "Ardeny"), Lynn Van Royen („Boso, ale na rowerze”), Geert Van Rampelberg („W kręgu miłości”).

Jak zakończy się historia Jess? Finał popularnego serialu już wkrótce na FOX Comedy! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przeciętny zimowy dzień w małym flamandzkim miasteczku. Spokój przerywa szokujące przestępstwo. Na bank napadają rabusie, a pracownicy placówki stają się ich zakładnikami. Rozpoczyna się gra z czasem opowiedziana w wyjątkowy sposób. Każdy odcinek naprzemiennie koncentruje się na działaniach policji i jest opowiadany ze strony negocjatorów oraz poczuciu strachu towarzyszącemu bohaterom znajdującym się w banku i pokazuje optykę ofiar. Rozpoczyna się intensywna walka z czasem.

PREMIERA: niedziela, 5 sierpnia godz. 20:10. Emisja po dwa odcinki w Ale kino+ oraz dostęp do wszystkich odcinków serialu w nc+ GO. By oglądać serial w nc+ GO TV wystarczy mieć dekoder podłączony do internetu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×