"Dzień dobry Polsko" od 27 lutego w TVP1. Wiemy, kto poprowadzi nowy program śniadaniowy! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Dzień dobry Polsko" wchodzi do ramówki TVP1 w miejsce dawnej "Kawy czy herbaty". Program będzie można oglądać od poniedziałku do piątku, a gospodarzami będzie zmieniających się 5 par prowadzących.

Multimedia

"Dzień dobry Polsko" startuje 27 lutego 2017 roku. Nowy program śniadaniowy TVP1 będzie można oglądać od godz. 6:00 do 7:45, a poruszane w nim będą tematy lifestylowe i poradnikowe. W czasie trwania programu emitowane będą także trzy poranne wydania "Teleexpressu" (o 6:15, 6:45 oraz 7:15).

Prowadzić "Dzień dobry Polsko" będą: Paulina Chylewska, Anna Popek, Anna Matusiak-Rześniowiecka, Anna Lucińska, Katarzyna Burzyńska-Sychowicz, Rafał Patyra, Maciej Kurzajewski, Michał Cholewiński, Krystian Kukułka i Tomasz Mandes.

O nowy program telewizyjnej Jedynki zapytaliśmy Paulinę Chylewską, którą wiosną będziemy mogli oglądać także na parkiecie "Dancing with the stars" w Telewizji Polsat. - Wygląda to bardzo dobrze, bardzo fajnie i mam nadzieję, że będziemy państwa skutecznie budzić - wskazuje dziennikarka. Co jeszcze powiedziała nam o "Dzień dobry Polsko"? Zobacz wideo!

Komentarze

Skomentuj
 • widz (gość)

  drodzy państwo z dzeń dobry polsko dlaszeko niema loga TELESPRESSE

  07.03.2017 08:33
 • gene (gość)

  Pani prowadząca Burzyńska to total ne nieporozumienie -nienaturalne eksponowanie zębow powoduje podkreślenie watpliwej urody i hałaśiwej inteligencji.Dziwię się fachowcom od telewyjnego image.TO NIE JEST TWARZ I OSOBOWOŚC TELEWIZYJNA

  05.03.2017 14:03
 • Ola (gość)

  Ten program to jedna wielka MASAKRA. Te ich żarciki rodem ze Strasburgera. Dialogi dla widzów o poziomie i intelekcie przedszkolnym. Dużo gadania o niczym (pogoda) I nazwa - dobrze ze nie nazwali Dzień Dobry Polsko Katolicka. Poziom O

  01.03.2017 13:01
 • Aga (gość)

  Środowy program powiało młodościä fajny duet pan.Kukulka fajny prezenter dobrana para aby tak dalej .

  01.03.2017 08:10
 • hanna (gość)

  wtorkowy program Dzień Dobry Polsko - fajnie prowadzony przez Annę Popek + Tomasza Mendesa. Widać profesjonalizm i swobodę. Ciekawe jak wypadną inne pary. Wczoraj - dobrze, dziś bardzo dobrze.

  28.02.2017 10:25
 • Hanna Sasinowska (gość)

  Szanowni Państwo! Super! Super! Dzisiaj w programie ; jak prosić o podwyżkę. Ja proponuję również ważny temat; jak dopracować do emerytury /ja 50 dni roboczych/ gdy szef szykuje każdego dnia niefajne niespodziewanki.?????????Czy L-4 musi być ostatnią deską ratunku????????????? Jak zachować godność i poczucie wartości osobistej ??????????????? Z tym problemem boryka się wielu z nas!To również ważna sprawa zdrowia.

  28.02.2017 06:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×