"Dzień Dobry TVN". Agata Młynarska ostro o byłym szefie: "Zaniedbany, bez zęba, nie za ładnie pachnący"

Agata Młynarska w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o swoim zwolnieniu z programu śniadaniowego, kiedy miała 45 lat. Dziennikarka nie przebierała w słowach odnosząc się do swojego byłego szefa. "Powiedział mi to facet w ciąży gastronomicznej, zaniedbany, bez zęba, nie za ładnie pachnący".

Multimedia

Agata Młynarska ostro o byłym szefie

W jednym z ostatnich wydań "Dzień Dobry TVN" mówiono o karierze kobiet po 50 roku życia. Gościem Pauliny Krupińskiej i Damiana Michałowskiego była Agata Młynarska, która od wielu lat próbuje łamać stereotypy. Dziennikarka udowadnia, że wiek nie ma znaczenia.

55-letnia prezenterka bez makijażu zachwyciła fanów! "Uderzające podobieństwo do Taty"Zobacz więcej

Podczas rozmowy w "Dzień Dobry TVN" Agata Młynarska wspomniała o swoim zwolnieniu z programu śniadaniowego. Dziennikarka nie przebierała w słowach opowiadając o swoim byłym szefie.

Ja po raz pierwszy usłyszałam, że jestem już za stara na to, aby wykonywać pracę, którą Ty wykonujesz Paulino, czyli prowadzić poranny program telewizyjny, w wieku 45 lat. Powiedział mi to facet w ciąży gastronomicznej, zaniedbany, bez zęba, nie za ładnie pachnący, widocznie miał dosyć niespokojną noc z powodów politycznych. Pomyślałam sobie kurczę, jak to jest możliwe, że ja z ust takiego gościa słyszę coś takiego?

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Dziennikarka przyznała, że to wydarzenie odebrało jej na jakiś czas pewność siebie, jednak ciężko pracowała nad odzyskaniem poczucia własnej wartości i przyniosło to zamierzony efekt.

Kiedy zbudowałam poczucie własnej wartości, kiedy zbudowałam wiarę w siebie, to pomyślałam sobie... Ty dziadu jeden obleśny! Ty dziadu! Ja tu jestem cały czas, ja tu stworzyłam tyle fantastycznych programów, a Ty tu jesteś przelotem. Zatrzymałam to dla siebie, ale ja też musiałam do tego dojrzeć. To jest dojrzałość, że kiedy usłyszałam to w wieku 45 lat, to przerobiłam to na coś dobrego. Rozkwitło coś fantastycznego w moim życiu, co mnie wciąż prowadzi

Dziennikarka pokazała syna. Tadeusz kończy 31 lat i zaczyna karierę w Los Angeles. "Tadek - jestem z Ciebie niewyobrażalnie dumna"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • inkwizytor (gość)

    Jeśli nie za ładnie dla tej Pani pachnący, to świadczy tylko o zbliżonej puli genowej. Po to ten mechanizm, żeby nie mieli dzieci.

    24.04.2020 06:09
  • fessta (gość)

    Mogła mu to powiedzieć,gdy jeszcze pracowała.Przecież lubi łamać stereotypy...

    22.04.2020 20:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×